NAJBOLJI U KATAMA U OPATIJI

OPATIJA KUP Članovi Karate centra Šenkovec osvojili deset medalja, čak šest zlatnih

Natjecateljsku ekipu je na natjecanju vodio Ozren Grgić

U Opatiji je 3. veljače 2024. godine održan 24. Opatija kup u karateu. Nastupilo je 460 natjecatelja iz 41 kluba i četiri države.

Karate centar Šenkovec osvojio je 10 medalja i tim rezultatom su u konkurenciji discipline kate uvjerljivo najuspješniji klub na natjecanju (20 klubova).

Zlatne medalje osvojili su: Mauro Gajnik (stariji učenici B i mini kadeti B), David Faić (mlađi kadeti i kadeti), Mia Sabol (mlađe kadetkinje), Bella Mikulić (kadetkinje) i Tea Brinc ( juniorke).

Srebrnu medalju osvojili su: Mia Sabol (mini kadetkinje), Tea Brinc (kadetkinje) i Bella Mikulić (juniorke). Brončanu medalju osvojio je Karlo Haludek (juniori).

Sljedeći vikend očekuju ih nastupi u Ivanić Gradu i Splitu u sklopu priprema za nastup na kadetskom prvenstvu Hrvatske u travnju. Natjecateljsku ekipu je na natjecanju vodio Ozren Grgić.