badminton klub međimurje

VIJESTI IZ BADMINTONA Uspješan nastup seniora i veterana na Saveznom turniru u Donjoj Stubici

Čakovečki badmintaši osvojili su i medalje

U subotu 20.04.2024. u Gradskoj dvorani u Donjoj Stubici u organizaciji BK ”Ikar” održan je 2. Savezni turnir za seniore i veterane Hrvatskog kupa 2024. Na turniru je nastupilo je 28 seniora iz 7 klubova te 22 veterana iz 6 klubova, a među njima ekipe seniora i veterana Badminton kluba Međimurje pod vodstom pomoćnog trenera Rajka Bela.

U konkurenciji seniora pobjedu je ostvario Arian Dinata (DU). Plasman naših: 7.Filip Bel, 9. Luka Grubić i 12. Ivan Grubić.

U konkurenciji seniorki pobjedu je ostvarila Barbara Janičić (DU). Plasman naših: 7.mjesto Nela Novak i 8. Vanja Novak. U konkurenciji mješovitih parova seniora pobjedu je ostvario par Arian Dinata / Barbara Janičić (DU). Naš Luka Grubić s Dubrovčankom Mijom Čerjan osvojio je brončanu medalju. Plasman ostalih naših: 7.mjesto Filip Bel / Vanja Novak i 8. Mjesto Ivan Grubić / Nela Novak.

U konkurenciji veteranki +35 naše igračica Danijela Blažić Miličević osvojila je brončanu medalju. U konkurenciji parova veteranki +35 naš par Jasmina Lučić / Kristina Biškup osvojio je srebrnu medalju, a par Željka Peras / Danijela Blažić Miličević 4. mjesto. U konkurenciji mješovitih veterana +35 naša Kristina Biškup sa Zagrepčaninom Nikicom Šikićem osvojila je brončanu medalju.

U konkurenciji parova veteranki +45 naš par Jasmina Lučić / Željka Peras osvojio je brončanu medalju. U konkurenciji mješovitih veterana +45 naš par Rajko Bel / Željka Peras osvojio je brončanu medalju. U konkurenciji veteranki +55 naša Željka Peras osvojila je brončanu medalju. U konkurenciji mješovitih parova veterana +55 naš par Rajko Bel / Kristina Biškup osvojio je 4. mjesto.