Impressum

Nakladnik: RTL Hrvatska d.o.o. za usluge
Krapinska 45, 10000 Zagreb
Upisana kod trgovačkog suda u Zagrebu sa matičnim brojem subjekta MBS: 080451968,
OIB: 07330149920
IBAN HR8824070001100616632, a banka je OTP banka d.d., Domovinskog rata 61, 21000 Split
Temeljni kapital 366.792.200,00 kn uplaćen u cijelosti.
Predsjednica Uprave: Stella Litou
Glavni direktor Digitala, CME Adria: Matej Lončarić

Proizvodnja/produkcija sadržaja i uredništvo: IN Promocija d.o.o.
Sjedište: Zrinsko-frankopanska 10, 40000 Čakovec
OIB: 58110346325
Poslovni račun – IBAN: HR 7424840081135250351 (RBA)
Portal otvoren: 27.2.2009.
Osvježavanje: Dnevno
ISSN: 1847-2222

Email: info@emedjimurje.hr

Direktorica:
Ksenija Novak, mag. oec.
Email: ksenija@inpromocija.hr
Mob.: 098 745 928

OGLAŠAVANJE

marketing@emedjimurje.hr

Nevenka Šardi, voditeljica prodaje
Email: nevenka@emedjimurje.hr
Mob.: 091 515 89 82

eMedjimurje.hr na društvenim mrežama:
Facebook | TwitterInstagram

Logo eMedjimurje.hr u vektorskom formatu –
Preuzmi

Djelatnici:

Alen Fuš — novinar, alen@emedjimurje.hr , 098 702 723
Dora Vadlja -novinarka, dora@emedjimurje.hr 095 396 78 37
Petra Vadas – novinarka, petra@emedjimurje.hr , 095 368 87 01
Sven Tomašić – novinar, sven@emedjimurje.hr , 095 808 39 15

Suradnici:

Miroslava Novak Hranjec — fotoreporter
Ivan Goran Herman – novinar suradnik 
Ivica Hozmec — snimatelj i montažer suradnik
Jakov Hergotić – fotoreporter
Zlatko Premuš – sportski suradnik
Josip Freiler – sportski suradnik
Lea Perhoč – fotoreporter

Sport
sport@emedjimurje.hr

Fotografska agencija:
Pixsell

Rubrika ‘Pitanja i odgovori’:
pitanja@emedjimurje.hr

Osnivači portala:
Nino Kristofić
Igor Halić, mag. oec.