Komentar nedjeljnog kola: Sloga Štrigova i Budućnost Miklavec jesenski prvaci

1. ŽNL: Četiri domaće pobjede i gostujući bodovi Ivanovčanima

Sokol je kod kuće bio bolji od Dinama iz Palovca 2:1 sa svim golovima u prvom dijelu. Gosti su nam se požalili na glavnog suca. Naprijed je pobijedio BSK 2:1. Gosti su dobili prvo poluvrijeme 0:1, da bi domaćin u nastavku preokrenuo rezultat. Spartak je bio bolji od Pušćina 3:1.

Podturen je poražen od vodeće Mladosti Ivanovec 1:2. Prvi dio dobiva domaćin 1:0. Ivanovčani u nastavku poravnavaju iz kaznenog udarca, a drugim golom uzimaju sva tri boda. Dinamo Domašinec bio je bolji od Šenkovca 3:2.

Dinamo je u Domašincu upisao tri boda protiv Šenkovca

1. ŽNL 11. kolo: Centrometal – Mladost (Pal.) 3:4 /subota/, Sloga (Č) – Sloboda (S) 0:4 /nedjelja u 10:00 sati/, Čukovec 77 – Omladinac (NSR) 2:0 /nedjelja u 10:30 sati/, Sokol – Dinamo (P) 2:1, Naprijed – BSK 2:1, Spartak – Pušćine 3:1, Podturen – Mladost (I) 1:2, Dinamo (D) – Šenkovec 3:2.

2. ŽNL zapad: Jedinstvu Novo Selo na Dravi golijada u Mihovljanu

U pravoj golijadi u Mihovljanu je Sloboda poražena u derbiju kola od Jedinstva iz Novog Sela na Dravi 4:5. Poluvrijeme je bilo 3:1 za Slobodu, ali gosti u nastavku dolaze do sva tri boda. Zebanec je kod kuće poražen od lidera Međimurca 0:4.

Drava je u Kuršancu porazila Veneru 3:2. Poluvrijeme je bilo 2:0. Mura je zabila u svakom poluvremenu gol Strahonincu za pobjedu 2:0. Istim rezultatom je Napredak porazio Bratstvo Jurovec 2:0 kao i Plavi iz Peklenice u srazu s Jedinstvom Gornji Mihaljevec gdje je bilo 2:0.

2. ŽNL zapad 11. kolo: Bratstvo (SV) – Trnovec 1:1 /subota/, Hajduk (Š) – Mali Mihaljevec 3:1 /subota/, Sloboda (M) – Jedinstvo (NSD) 4:5, Zebanec – Međimurec 0:4, Drava (K) – Venera 3:2, Mura – Strahoninec 2:0, Napredak – Bratstvo (J) 2:0, Plavi (Pek.) – Jedinstvo (GM) 2:0.

2. ŽNL istok: Polet bolji od Kraljevčana

U derbiju kola Polet je u Pribislavcu porazio lidera Kraljevčana 2:1. golm Miše Paalfija domaćin je poveo 1:0. Nakon toga Palfi ne realizira najstrožu kaznu, a Cvek zabija za 1:1 što je rezultat poluvremena. Golom Gajnika u drugom dijelu Polet dolazi do sva tri boda. Borac je s 5:1 porazio Omladinac iz Držimurca Strelca. Poluvrijeme je bilo 2:0.

Petica Borca u Turčišću za nova tri boda

Croatia je poražena kod kuće od Mladosti iz Svete Marije 2:3. Galeb je s 4:3 porazio Vidovčana. Poluvrijeme je bilo 2:1. Drava je u Donjem Mihaljevcu poražena od Dubravčana 1:2. Poluvrijeme je bilo 1:1.

Dubrava je u Sivici s 4:0 ispratila Graničar iz Novakovca. ČSK i Budućnost u Čehovcu su odigrali bez golova 0:0. Trnava je s 2:1 porazila u Goričanu Hodošan. Prvi dio završio je 1:1.

U Čehovcu su ČSK i Budućnost Podbrest prijetili praznih pušaka

2. ŽNL istok 11. kolo: Borac – Omladinac (DS) 5:1, Croatia – Mladost (SM) 2:3, Galeb – Vidovčan 4:3, Drava (DM) – Dubravčan 1:2, Dubrava – Graničar (N) 4:0, ČSK – Budućnost (P) 0:0, Polet (P) – Kraljevčan 38 2:1, Trnava – Hodošan 2:1.

3. ŽNL zapad: Sloga i Pobjeda poravnati na vrhu

Sloga je u Štrigovi danas sa 6:1 porazila Hajduk Brezje i tom je pobjedom potvrdila naslov jesenskog prvaka. Sloga je bodovno poravnata s Pobjedom na vrhu, ali ima bolju gol – razliku.

Plavi su u Prekopi s Bratstvom iz Preseke odigrali 2:2 s time da su gosti na poluvremenu imali 0:2. Mladost Selnica je jednim golom u drugom poluvremenu porazila Dinamo Žiškovec 1:0. Zasadbreg je bio bolji od Omladinca iz Mačkovca 4:1.

3. ŽNL zapad 11. kolo: Vučetinec – Donji Koncovčak 0:0 /subota u Brezju/, Parag – Pobjeda 1:10 /subota u Preseki/, Plavi 1975 – Bratstvo (P) 2:2, Sloga (Š) – Hajduk (B) 6:1, Mladost (S) – Dinamo (Ž) 1:0, Zasadbreg 77 – Omladinac (M) 4.1.

3. ŽNL istok: Budućnosti derbi i jesenski naslov

U jesenskom velikom derbiju Budućnost je u Miklavcu s 3:1 porazila Otok pred oko 150 gledatelja. Poluvrijeme je bilo 1:0. Draškovec je s jednim golom u prvom dijelu i još dva u nastavku porazio Jadran 3:0 za drugo mjesto na tablici.

Trnje je u Svetom Jurju u Trnju stradalo od Eka iz Svetog Križa 0:6. Mladost Dekanovec došla je do druge jesenske pobjede porazivši Torpedo 6:3.

Eko je bio uvjerljiv u Svetom Jurju u Trnju

3. ŽNL istok 11. kolo: Budućnost (M) – Otok 3:1, Trnje – Eko 0:6, Draškovec – Jadran 3:0, Mladost (D) – Torpedo 6:3. Radnički i Borac (DH) su bili slobodni.