21. kolo

MEĐIMURSKA PREMIER LIGA Pogledajte gdje se sve igralo

Evo rezultata međimurske Premier lige

DINAMO (P) 1 : BRATSTVO (JU) 0

PALOVEC Igralište NK Dinamo. Gledatelja 100. Sudac Nikola Graf (Nedelišće), Pomoćnici Filipić i Toplek.

STRIJELCI: 1:0 Gajnik (52).

DINAMO: Tizaj, F. Jančec, Taradi, Sabo (46. Fažon), Gjanik (89. Vugrinec), Jeđud (60. Pintar), M. Jančec, Dodlek, Lacković (80. Cirkvenčić), Podgorelec, Kovačić. Trener: Josip Fažon.

BRATSTVO/J: Perčić, Marecković, Jambrović (54. Novinščak), Lesar, Mlinarić (74. Šprajc), Jambrović, Žalik, Filipović, Zadravec, Padarić (64. N. Perčić), Pavšić. Trener: Smiljan Liklin.

Domaćin koji je upao u rezultatsku krizu od prve minute krenuo je agresivno prema golu gostiju nebi li što prije došao do pogotka. Stvorio je puno odličnih prilika pogodio i vratnicu ali nikako da uspije postići pogodak. Ipak, to mu je uspijelo u 52. minuti kada je iskusni Gajnik sa šesnaest metara postigao pogodak vrijedan pobjede.

DRAŠKOVEC 2 : BRATSTVO/SV 1

DRAŠKOVEC Igralište Zelenišće. Sudac Damir Klarić (Turčišće), Pomoćnici Žganec i Novak.

STRIJELCI: 0:1 Horvat (21), 1:1 Campos (22), 2:1 Turk (31).

DRAŠKOVEC: Galoši, A. Balent, Turk, Campos, F. Balent, Premec (55. Bađari), Sabol, Lipić (74. Lipić), Radiković, Takacs (87. Repalust), Zagoršćak. Trener: Davor Piškor.

BRATSTVO (SV): Bratuša, Kai, Barreto, Horvat, Mlinarić, Novak (80. Hunjadi), Lesar, S. Novak (55. Kocijan), Kosalec, Mesarić, Horvat (82. Pal). Trener: Vjekoslav Cvek.

CRVENI KARTON: Mesarić (23).

Utakmica u Draškovcu između istoimenog domaćina i Bratstva iz Savske Vesi završila je pobjedom domaćina od 2:1. Gosti su poveli u 21. minuti preko Horvata da bi u slijedećoj akciji domaćin poravnao pogotkom Camposa. Minutu kasnije gosti ostaju sa igračem manje jer im je isključen Mesarić što koristi domaćin te preko Turka u 31. minuti preokreće rezultat i ostvaruje pobjedu. U zapisniku utakmice delegat Zoran Hajdinjak je naveo nekorektno ponašanje gostujućeg navijača (pravnika u Državnoj firmi) kojem nema mjestu na nogometnim terenima .

PODTUREN 2 : MLADOST KOMET 3

PODTUREN Igralište Trnoc. Gledatelja 120. Sudac: Nino Škrobar (Brezje). Pomoćnici Čurila i Kovačić. STRIJELCI: 1:0 Bogdan (12), 1:1 Kuhar (41), 1:2 Ribeiro (51), 1:3 Validžić (75), 2:3 Goričanec (83).

PODTUREN: Kolar (46. Radovan), Vrtarić, Balenović, Petak (51. Golubić), Šegović, Posavec (80. Kukovec), Bogdan, Šimunić, Hranilović (46. Goričanec), Lepen, Horvat. TRENER: Dražen Škvorc.

MLADOST KOMET: Kovačić, Andročec, Oto, Dilly (79. Tilošanec), Vuk, Šemper, Ribeiro, Validžić (90. Bukal), Radiković, Kuhar (65. Mandić), Vuk. TRENER: Đuro Kolonić.

Nakon tri uzastopne pobjede nogometaši Podturna izgubili su na svom travnjaku protiv ekipe Mladost Komet koju je ova pobjeda donijela priključar sa ekipama iz donjeg dijela prvenstvene ljestvice. Već u 12. minuti domaćin je poveo pogotkom Bogdana da bi gosti u 41. minuti preko Kuhara izjednačili dok Ribeiro u 51. minuti preokreće rezultat na 1:2.

Gosti dvije minute kasnije ne uspijevaju realizirati kazneni udarac kojeg brani domaći vratar Radovan ali ipak u 75. minuti Validžić povećava rezultat na 1:3. Domaćin u 83. minuti pogotkom Goričanca smanjuje rezultat na konačnih 2:3.

SPARTAK : CENTROMETAL

MALA SUBOTICA Igralište Jagodišće. Gledatelja 150. Sudac: Dominik Hrženjak (Čk). Pomoćnici: Križarić i Novak.

STRIJELAC: Sumikawa (65).

SPARTAK: Lacko, Sumikwa, Drk (od 30. Horvat (od 76. Orehovec), Kirić (63. Pintarić), Zadravec, Šokčević, Blažona (56. Halić), Frančić, Horvat, Šegović, Suarez (63. Škvorc). TRENER: Denis Pokos.

CENTROMETAL: Petković, Ister, Štrukelj, Dombaj, Kršlak, Debelec (80. Kirić), Mihaljuš, Cimerman (51. Glogovec), Meglić, Toma (80. Kršić), Antonović. TRENER: Nikola Goričanec.

U vrlo važnoj utakmici nogometaši Spartaka ostvarili su minimalnu ali potpuno zasluženu pobjedu. Pobjedonosni pogodak postignut je u 65. minuti nakon ubačaja kada je Sumikawa odlično reagirao te postigao pogodak vrijedan tri boda.