19. kolo

TREĆA LIGA SJEVER Slavlje Rudara, Poleta iz Svetog Martina na Muri i Dinama iz Domašinca

Rudar pobijedio Međimurje, 'petarda' Poleta/SMNM protiv Podravine, Dinamo/D preokretom do pobjede

Rezultate i tablice svih međimurskih nogometnih liga možete pogledati na ovoj poveznici:

NOGOMETNE LIGE

U 19. kolu 3. HNL-sjever u Murskom Središću je odigran gradski derbi Rudara i Međimurja koji je završio pobjedom domaćina od 3:1. Nedeljko u 7. i 45. te Ratajec u 61. minuti bili su strijelci za domaćina dok je za goste pogodak postigao Drk u 56. minuti.

Polet je pogocima Vincetića u 13. i 66. te Patafte u 35., 42, 56. minuti pobijedio Podravinu iz Ludbrega s 5:0.
Dinamo je u Domašincu preokretom pobijedio Viroviticu 2:1. Gosti su već u 3. minuti poveli pogotkom Majtanića da bi Bacinger u 53. te Krznar u 61. minuti pogocima donijeli domaćinu zasluženu pobjedu.

Graničar je u Pitomači izgubio od istoimenog domaćina od 3:1.

Rezultati 19. kola: Polet/SMNM-Podravina 5:0, Rudar-Međimurje 3:1, Pitomača-Graničar 3:1, Varteks-Koprivnica 2:0, Dinamo/D-ŽNK Viroivitica 2:1.