REZULTATI

Međimurska Premier liga 23/24

Međimurska Premier liga - tablica, raspored i rezultati

TABLICA

Raspored i rezultati:

19. KOLO

  • 13.04.2024 16:30 NK Podturen – NK Centrometal 2:0
  • 14.04.2024 16:30 NK Sloga Štrigova – NK Spartak 2:1
  • 14.04.2024 16:30 NK Međimurec (DP) – NK Mladost Komet 4:2
  • 13.04.2024 16:30 NK Dinamo Palovec – NK BSK Belica 0:1
  • 14.04.2024 16:30 NK Jedinstvo (GM) – NK Nedelišće 2:2
  • 13.04.2024 16:30 NK Draškovec – NK Bratstvo (Ju) 1:1
  • 13.04.2024 16:30 NK Bratstvo (SV) – NK Mladost Sveta Marija 2:3

18. KOLO

  • 06.04.2024 16:30 NK Centrometal – NK Mladost Sveta Marija 2:1
  • 07.04.2024 16:30 NK Bratstvo (Ju) – NK Bratstvo (SV) 0:2
  • 06.04.2024 16:30 NK Nedelišće – NK Draškovec 2:0
  • 07.04.2024 16:30 NK BSK Belica – NK Jedinstvo (GM) 3:2
  • 06.04.2024 16:30 NK Mladost Komet – NK Dinamo Palovec 2:1
  • 07.04.2024 16:30 NK Spartak – NK Međimurec (DP) 0:0
  • 06.04.2024 16:30 NK Podturen – NK Sloga Štrigova 2:1

1. KOLO

  • 26.08.2023 18:00 NK Nedelišće – NK Centrometal 2:2
  • 27.08.2023 18:00 NK Bratstvo (Ju) – NK BSK Belica 0:3
  • 27.08.2023 18:00 NK Mladost Sveta Marija – NK Mladost Komet 3:2
  • 26.08.2023 18:00 NK Bratstvo (SV) – NK Spartak 3:2
  • 26.08.2023 18:00 NK Draškovec – NK Podturen 2:2
  • 27.08.2023 18:00 NK Jedinstvo (GM) – NK Sloga Štrigova 3:0
  • 25.08.2023 19:00 NK Dinamo Palovec – NK Međimurec (DP) 2:4

2. KOLO

  • 02.09.2023 17:00 NK Centrometal – NK Međimurec (DP) 1:1
  • 03.09.2023 17:00 NK Sloga Štrigova – NK Dinamo Palovec 0:1
  • 02.09.2023 17:00 NK Podturen – NK Jedinstvo (GM) 4:2
  • 03.09.2023 17:00 NK Spartak – NK Draškovec 3:1
  • 02.09.2023 17:00 NK Mladost Komet – NK Bratstvo (SV) 1:0
  • 03.09.2023 17:00 NK BSK Belica – NK Mladost Sveta Marija 1:0
  • 02.09.2023 17:00 NK Nedelišće – NK Bratstvo (Ju) 6:1

3. KOLO

  • 10.09.2023 16:30 NK Bratstvo (Ju) – NK Centrometal 0:2
  • 10.09.2023 16:30 NK Mladost Sveta Marija – NK Nedelišće 1:4
  • 09.09.2023 16:30 NK Bratstvo (SV) – NK BSK Belica 1:1
  • 09.09.2023 16:30 NK Draškovec – NK Mladost Komet 6:0
  • 10.09.2023 16:30 NK Jedinstvo (GM) – NK Spartak 1:4
  • 09.09.2023 16:30 NK Dinamo Palovec – NK Podturen 5:1
  • 09.09.2023 16:30 NK Međimurec (DP) – NK Sloga Štrigova 7:0

4. KOLO

  • 16.09.2023 16:30 NK Centrometal – NK Sloga Štrigova 0:2
  • 16.09.2023 16:30 NK Podturen – NK Međimurec (DP) 3:4
  • 17.09.2023 16:30 NK Spartak – NK Dinamo Palovec 0:3
  • 16.09.2023 16:30 NK Mladost Komet – NK Jedinstvo (GM) 1:2
  • 17.09.2023 16:30 NK BSK Belica – NK Draškovec 1:1
  • 16.09.2023 16:30 NK Nedelišće – NK Bratstvo (SV) 4:1
  • 17.09.2023 16:30 NK Bratstvo (Ju) – NK Mladost Sveta Marija 1:0

5. KOLO

  • 24.09.2023 16:00 NK Mladost Sveta Marija – NK Centrometal 1:5
  • 23.09.2023 16:00 NK Bratstvo (SV) – NK Bratstvo (Ju) 1:1
  • 23.09.2023 16:00 NK Draškovec – NK Nedelišće 2:1
  • 24.09.2023 16:00 NK Jedinstvo (GM) – NK BSK Belica 1:2
  • 23.09.2023 16:00 NK Dinamo Palovec – NK Mladost Komet 3:2
  • 23.09.2023 16:00 NK Međimurec (DP) – NK Spartak 2:1
  • 24.09.2023 16:00 NK Sloga Štrigova – NK Podturen 0:2

6. KOLO

  • 30.09.2023 16:00 NK Centrometal – NK Podturen 2:1
  • 01.10.2023 16:00 NK Spartak – NK Sloga Štrigova 1:2
  • 30.09.2023 16:00 NK Mladost Komet – NK Međimurec (DP) 2:3
  • 01.10.2023 16:00 NK BSK Belica – NK Dinamo Palovec 1:0
  • 30.09.2023 16:00 NK Nedelišće – NK Jedinstvo (GM) 2:1
  • 01.10.2023 16:00 NK Bratstvo (Ju) – NK Draškovec 2:0
  • 01.10.2023 16:00 NK Mladost Sveta Marija – NK Bratstvo (SV) 2:0

7. KOLO

  • 07.10.2023 15:30 NK Bratstvo (SV) – NK Centrometal 0:2
  • 07.10.2023 15:30 NK Draškovec – NK Mladost Sveta Marija 1:0
  • 08.10.2023 15:30 NK Jedinstvo (GM) – NK Bratstvo (Ju) 1:2
  • 07.10.2023 15:30 NK Dinamo Palovec – NK Nedelišće 1:0
  • 07.10.2023 15:30 NK Međimurec (DP) – NK BSK Belica 2:2
  • 08.10.2023 15:30 NK Sloga Štrigova – NK Mladost Komet 4:3
  • 07.10.2023 15:30 NK Podturen – NK Spartak 4:1

8. KOLO

  • 14.10.2023 15:30 NK Centrometal – NK Spartak 3:0
  • 14.10.2023 15:30 NK Mladost Komet – NK Podturen 0:6
  • 15.10.2023 15:30 NK BSK Belica – NK Sloga Štrigova 0:0
  • 14.10.2023 15:30 NK Nedelišće – NK Međimurec (DP) 2:3
  • 15.10.2023 15:30 NK Bratstvo (Ju) – NK Dinamo Palovec 0:1
  • 15.10.2023 15:30 NK Mladost Sveta Marija – NK Jedinstvo (GM) 2:4
  • 14.10.2023 15:30 NK Bratstvo (SV) – NK Draškovec 2:2

9. KOLO

  • 21.10.2023 15:00 NK Draškovec – NK Centrometal 1:1
  • 22.10.2023 15:00 NK Jedinstvo (GM) – NK Bratstvo (SV) 2:0
  • 21.10.2023 15:00 NK Dinamo Palovec – NK Mladost Sveta Marija 5:0
  • 21.10.2023 15:00 NK Međimurec (DP) – NK Bratstvo (Ju) 5:2
  • 22.10.2023 15:00 NK Sloga Štrigova – NK Nedelišće 0:0
  • 21.10.2023 15:00 NK Podturen – NK BSK Belica 2:2
  • 22.10.2023 15:00 NK Spartak – NK Mladost Komet 4:1

10. KOLO

  • 28.10.2023 15:00 NK Centrometal – NK Mladost Komet 6:0
  • 29.10.2023 14:00 NK BSK Belica – NK Spartak 2:0
  • 28.10.2023 15:00 NK Nedelišće – NK Podturen 3:1
  • 29.10.2023 14:00 NK Bratstvo (Ju) – NK Sloga Štrigova 0:3
  • 29.10.2023 14:00 NK Mladost Sveta Marija – NK Međimurec (DP) 2:2
  • 28.10.2023 15:00 NK Bratstvo (SV) – NK Dinamo Palovec 0:5
  • 28.10.2023 15:00 NK Draškovec – NK Jedinstvo (GM) 3:1

11. KOLO

  • 05.11.2023 14:00 NK Jedinstvo (GM) – NK Centrometal 2:1
  • 04.11.2023 14:00 NK Dinamo Palovec – NK Draškovec 0:1
  • 04.11.2023 14:00 NK Međimurec (DP) – NK Bratstvo (SV) 4:1
  • 05.11.2023 14:00 NK Sloga Štrigova – NK Mladost Sveta Marija 6:0
  • 04.11.2023 14:00 NK Podturen – NK Bratstvo (Ju) 4:0
  • 05.11.2023 14:00 NK Spartak – NK Nedelišće 0:2
  • 04.11.2023 14:00 NK Mladost Komet – NK BSK Belica 2:5

12. KOLO

  • 11.11.2023 13:30 NK Centrometal – NK BSK Belica 1:1
  • 11.11.2023 13:30 NK Nedelišće – NK Mladost Komet 5:1
  • 12.11.2023 13:30 NK Bratstvo (Ju) – NK Spartak 3:2
  • 12.11.2023 13:30 NK Mladost Sveta Marija – NK Podturen 3:0
  • 11.11.2023 13:30 NK Bratstvo (SV) – NK Sloga Štrigova 3:2
  • 11.11.2023 13:30 NK Draškovec – NK Međimurec (DP) 0:0
  • 12.11.2023 13:30 NK Jedinstvo (GM) – NK Dinamo Palovec 1:4

13. KOLO

  • 18.11.2023 13:30 NK Dinamo Palovec – NK Centrometal 0:0
  • 18.11.2023 13:30 NK Međimurec (DP) – NK Jedinstvo (GM) 2:1
  • 19.11.2023 13:30 NK Sloga Štrigova – NK Draškovec 3:1
  • 18.11.2023 13:30 NK Podturen – NK Bratstvo (SV) 1:2
  • 19.11.2023 13:30 NK Spartak – NK Mladost Sveta Marija 3:1
  • 18.11.2023 13:30 NK Mladost Komet – NK Bratstvo (Ju) 0:2
  • 19.11.2023 13:30 NK BSK Belica – NK Nedelišće 0:0

14. KOLO

  • 17.03.2024 15:00 NK Međimurec (DP) – NK Centrometal -:-
  • 16.03.2024 15:00 NK Dinamo Palovec – NK Sloga Štrigova -:-
  • 17.03.2024 15:00 NK Jedinstvo (GM) – NK Podturen -:-
  • 16.03.2024 15:00 NK Draškovec – NK Spartak -:-
  • 16.03.2024 15:00 NK Bratstvo (SV) – NK Mladost Komet -:-
  • 17.03.2024 15:00 NK Mladost Sveta Marija – NK BSK Belica -:-
  • 17.03.2024 15:00 NK Bratstvo (Ju) – NK Nedelišće -:-

15. KOLO

  • 17.03.2024 15:00 NK Međimurec (DP) – NK Centrometal 1:1
  • 16.03.2024 15:00 NK Dinamo Palovec – NK Sloga Štrigova 0:2
  • 17.03.2024 15:00 NK Jedinstvo (GM) – NK Podturen 2:1
  • 16.03.2024 15:00 NK Draškovec – NK Spartak 2:0
  • 16.03.2024 15:00 NK Bratstvo (SV) – NK Mladost Komet 2:0
  • 17.03.2024 15:00 NK Mladost Sveta Marija – NK BSK Belica 1:1
  • 17.03.2024 15:00 NK Bratstvo (Ju) – NK Nedelišće 1:7

16. KOLO

  • 23.03.2024 15:30 NK Centrometal – NK Bratstvo (Ju) 0:1
  • 23.03.2024 15:30 NK Nedelišće – NK Mladost Sveta Marija 2:0
  • 24.03.2024 15:30 NK BSK Belica – NK Bratstvo (SV) 2:0
  • 23.03.2024 15:30 NK Mladost Komet – NK Draškovec 3:1
  • 24.03.2024 15:30 NK Spartak – NK Jedinstvo (GM) 3:2
  • 23.03.2024 15:30 NK Podturen – NK Dinamo Palovec 1:1
  • 24.03.2024 15:30 NK Sloga Štrigova – NK Međimurec (DP) 0:1

17. KOLO

  • 30.03.2024 15:00 NK Sloga Štrigova – NK Centrometal 2:4
  • 31.03.2024 16:30 NK Međimurec (DP) – NK Podturen 4:0
  • 30.03.2024 15:30 NK Dinamo Palovec – NK Spartak 2:2
  • 30.03.2024 15:30 NK Jedinstvo (GM) – NK Mladost Komet 3:1
  • 30.03.2024 15:30 NK Draškovec – NK BSK Belica 1:0
  • 30.03.2024 15:30 NK Bratstvo (SV) – NK Nedelišće 0:3
  • 31.03.2024 16:30 NK Mladost Sveta Marija – NK Bratstvo (Ju) 6:3

Imate zanimljivu priču, fotografiju ili video?
Pošaljite nam na mail info@emedjimurje.hr ili putem forme Pošalji vijest
Komentari
Najnovije