22. kolo

TREĆA LIGA Pobjede Graničara/K, Međimurja, Poleta/SMNM, poraz Rudara

U 22. kolu 3. HNL-sjever Graničar iz Kotoribe je prekinuo niz negativnih rezultata pobijedivši ŽNK Viroviticu pogocima Golenje u 90. minuti te Camare Amare Reme u trećoj minuti sudačke nadoknade

U Čakovcu je odigran Međimurski derbi Međimurja i Dinama/D koji je završio visokom pobjedom Međimurja 4:0.

Za domaćina pogotke su postigli Bešlić u 24., Ivančić u 28., Rodrigues u 34. te Drk u 89. minuti.

Gosti su bili nezadovoljni suđenjem smatraju da im nije na početku utakmice dosuđen očiti kazneni udarac.

Polet/SMNM je pred svojim navijačima bez većih problema pobijedio Varteks pogocima Patafte u 6., te Žganca u 42. minuti.

Rudar je na svom travnjaku u Murskom Središću neočekivano poražen od Pitomače minimalnim rezultatom pogotkom Matančića od 20. minute.

Rezultati 22. kola: Podravina-Koprivnica 4:1, Graničar-ŽNK Virovitica 2:0, Međimurje-Dinamo/D 4:0, Polet/SMNM-Varteks 2:0, Rudar-Pitomača 0:1.