EVO REZULTATA

NOGOMETNA SUBOTA Mladost Komet preokretom pobijedio Podturen, Polet/P i Strahoninec remizirali

Prekrasna subota donijela je u pet Međimurskih liga 13 odigranih utakmica

Rezultate i tablice svih međimurskih nogometnih liga možete pogledati na ovoj poveznici:

NOGOMETNE LIGE

U Međimurskoj Premier ligi u Podturnu Mladost Komet je preokretom pobijedio istoimeni domaćin. Domaćin je poveo u 12. minuti pogotkom Bogdana da bi gosti promašili kazneni udarac ali u 41. minuti poravnali preko Kuhara dok Ribeiro u 51. minuti preokreće rezultat na 1:2, a Validžić u 75. na 1:3.

Domaćin uspijeva u 83. minuti pogotkom Goričanca tek smanjiti rezultat na konačnih 2:3. Dinamo iz Palovca je prekinuo niz od 6 utakmica u kojima nije savladao savladavši Bratstvo iz Jurovca minimalnim rezultatom pogotkom Gajnika u 52. minuti.

Draškovec je savladao Bratstvo iz Savske Vesi 2:1. Gosti su poveli u 21. minuti pogotkom Horvata da bi domaćin u 22 poravnao preko Camposa Da Silve a Turk u 31. minuti preokreće rezultat na 2:1. U 1. Međimurskoj ligi Polet/P i Strahoninec odigrali su susret bez pobjednika 1:1. Poveo je domaćin u 79. minuti golom Kamenića dok rezultat na 1:1 poravnava Žunić u 83. minuti.

U 2. Međimurskoj ligi Sloboda je u Slakovcu pobijedila Radnički 3:0. Pogotke za domaćina postigli su Piher u 45. Sakamaki u 59. te Majhen u 76. minuti. U derbiju 3. ML skupina B Trnovec je bio bolji od Dubrave iz Sivice upisavši pobjedu golovima Flasa u 15 te Kuhte u 90. minuti.

Rezultati subotnjih utakmica:

MEĐIMURSKA PREMIER LIGA

Podturen – Mladost Komet 2:3, Dinamo (P) – Bratstvo (J) 1:0, Draškovec – Bratstvo (SV) 2:1.

Nedjelja:

Spartak – Centrometal, Hrženjak, Križarić, Ž.Novak ; Šoltić, Sloga (Š) – BSK, Đurđek, Kantoci, Dominić ; Dino Jambrović, Međimurec – Nedelišće, Aldić, Zobec, Felker ; I.Križarić, Jedinstvo (GM) – Mladost (SM), Dumančić, Sokač, Šegović ; Marin Horvat.

Utakmice se igraju s početkom u 17 sati.

I. MEĐIMURSKA LIGA

Hodošan – Naprijed 2:0, Polet (P) – Strahoninec 1:1.

Nedjelja:

Zasadbreg 77 – Omladinac (NSR), Fleten, M.Hrušoci, Kedmenec ; Mijo Horvat, Croatia – Kraljevčan 38, Velđi, V.Žganec, Fodor ; Darko Jambrović, ČSK – Sokol, Režek, Vuk, Gašparić ; Filipčić, Trnava – Venera PMP u Donjem Kraljevcu, Dežđek, Sukanec, V.Hrušoci ; Drvenkar, Dubravčan – Plavi, Graf, Paman, Blažona ; Kopasić.

II. MEĐIMURSKA LIGA

Sloboda (S) – Radnički 3:0.

Nedjelja:

Borac PMP – Sloga (Č), Škrobar, I.Žganec, Čurila ; Kovač, Mladost (D) – Mali Mihaljevec, Zavrtnik, Bašek, V.Novak ; Juračić, Jadran – Mladost (I), Koprivec, Filipić, L.Baksa ; Radek, Pobjeda – Hajduk (B), Klarić, Čižmešija, Jalušić ; Najman, Budućnost (M) – Pušćine, Kukovec, V.Baksa, Brezovec ; Fodor, Vidovčan – Mura, R.Kolarić, Spudić, L.Horvat ; Tomašić

III. MEĐIMURSKA LIGA – A

Drava (K) – Otok 5:0, Omladinac (DS) – Graničar (N) 2:2, Borac (DH) – Jedinstvo (NSnD) 5:3.

Nedjelja:

Budućnost (P) – Drava (DM), Rodrigue ; Hozjak. Sloboda (M) je slobodna.

III. MEĐIMURSKA LIGA – B

Šenkovec – Donji Koncovčak 2:3, Napredak – Omladinac (M) 0:6, Trnovec – Dubrava 2:0, Hajduk (Š) – Torpedo 1:3.