žrk zrinski

RUKOMET Zrinskice u Koprivnici poražene od Podravke

Gostovanje mladih Čakovčanki u Koprivnici završeno je porazom. Do 26.minute igrale su vrlo dobro, vodile s dva, tri razlike ...

PODRAVKA 2 LINO – ZRINSKI II 36:30 (17:16)

KOPRIVNICA – SD Josip Samaržija-Bepo. Gledatelja: 50. Sutkinje:Ivana Blažek i Vedrana Kolarek (obje Koprivnica).

PODRAVKA 2 LINO: Milojevićč (2), Jakupanec (3), Domović (7), L. Horvat (1), Cvelber (6), Miklić, Zvonar, Jurlina (3), Javorić (2), Marjanović, Hajdinjak (2), Rumek (3), Đelekovčan (5), L. Horvat, Gregurić (2), Tetec. Trener:Antonio Pranjić.

ZRINSKI II: Goričanec, Blagus, N. Novak,N. Marciuš , T. Marciuš (1), G. Novak (8), Golubić, Makarova, Doležaj, Varga (4),Lukman, Vidović (6), Janković (2), Čavlek, Tomašek, Golub (9),. Trener: Dubravko Hozjak.

Gostovanje mladih Čakovčanki u Koprivnici završeno je porazom. Do 26.minute igrale su vrlo dobro, vodile s dva, tri razlike … Iza toga pa do kraja susreta ne više tako dobro što su domaće, a riječ je o ujednačenijem sastavu iskoristile, prvo poluvrijeme završile vodstvom 17:16, a u drugom su poluvremenu tu razliku povećale na konačnih +6. Da su Čakovčanke mogle rezultatski bolje proći to je također točna konstatacija, imale su priliku za to.