važna utakmica

PRVA ŽENSKA NOGOMETNA LIGA Nogometašice Međimurja slavile u Velikoj Gorici

Pobjeda nogometašica Međimurja na gostovanju u Velikoj Gorici

GORICA – MEĐIMURJE/ČAKOVEC 1:2 (1:1)

VELIKA GORICA – Igralište Gorice. Gledatelja: 100. Sutkinja: Sabina Bolić (Zagreb) Strijelci: 0:1 Terawaki (7), 1:1 Cicijelj (37-11 m), 1:2 Terawaki (65).

GORICA: Ban, Klarić, Cicijelj, Godinić, Rendulić (79. Crnković), Štimac, Miočinović (72. Cvetković), Gačić, Đukić, Vinetić (56. Haanasen), Franulić (79. Dizdar). Trener: Stefan Rajić.

MEĐIMURJE/ČAKOVEC: Barrtolić, Fuijo, Sedmak, Damjanović, Županić (46. Višnjić), Vujević (88. Katalenić), Fot, Rodriguez, Škrlec, Varga ,Terawaki. Trener: Ivan Dizdar.

Važna utakmica za obje ekipe a nakon 90. minute veselile su se Čakovčanke. Opravdano, igrale su bolje, bile opasnije po gol domaćih što im se je na kraju isplatilo.

Pogotkom Terawaki vodile su do 37. minute kada su domaće iz kaznenog udarca poravnale rezultat, a u drugom dijelu ponovo vrlo dobra igra cijelog čakovečkog sastava, pobjedonosni pogodak Terawaki u 65. minuti i zaslužena pobjeda. U nedjelju su Čakovčanke domaćini ekipi Splita.