PUNO MEDALJA

BADMINTONSKI KLUB MEĐIMURJE Odlični rezultati seniora i veterana na 1. Saveznom turniru HK-a

U subotu 16. 3. 2024. u dvorani II.OŠ Čakovec u uspješnoj organizaciji BK ”Međimurje” Čakovec održan je 1. Savezni turnir za seniore i veterane Hrvatskog kupa 2024.

Bio je to uspješan nastup veterana na 1. Saveznom turniru hk-a 2024, osvojeno je ukupno 16 medalja. Također, i seniori su osvojili medalje. Muški par Luka Grubić / Filip Bel i ženski par sestre Vanja i Nela Novak osvojili 3. mjesta i brončane medalje.

Na turniru je nastupilo je 28 seniora iz 7 klubova te 27 veterana iz 8 klubova , a među njima ekipe seniora i veterana našeg Kluba pod vodstvom glavnog trenera Danijela Zadravca.

Voditelji natjecanja bio je naš Filip Mikolaj, a sutkinja naša Lucija Kovačević.

U konkurenciji seniora pobjedu je ostvario Arian Dinata ( DU ).

Plasman naših: 6. mjesto Luka Grubić , 9. Filip Bel, 10. Luka Črep, 12. Ivan Grubić i 19. Filip Knežević.
U konkurenciji seniorki pobjedu je ostvarila Mia Čerjan ( DU ).

Plasman naših: 4. mjesto Vanja Novak i 5. Nela Novak.

U konkurenciji parova seniora pobjedu je ostvario par Roko i Fran Pipunić ( PZ ). Naš par Luka Grubić / Filip Bel osvojio je 3. mjesto i brončanu medalju. Plasman ostalih naših: 5. mjesto Luka Črep / Antonio Marunica ( DU ) i 9. mjesto Ivan Grubić / Filip Knežević.

U konkurenciji parova seniorki pobjedu je ostvario par Jelena Karapandža / Vlatka Kopsa ( MZ ). Naš par sestre Vanja i Nela Novak osvojile su 3. mjesto i brončanu medalju.

U konkurenciji veterana +35 naši igrači Danijel Zadravec osvojio je srebrnu medalju, a Nikola Šoštarić brončanu medalju.

U konkurenciji veteranki +35 naše igračice osvojile su: zlatnu medalju Iva Novak, srebrnu Jasmina Lučić i brončanu Bisera Zadravec.

U konkurenciji parova veterana +35 naš par Danijel Zadravec / Nikola Šoštarić osvojio je zlatnu medalju.
U konkurenciji parova veteranki +35 naš par Jasmina Lučić / Željka Peras osvojio je srebrnu medalju, par Iva Novak / Snježana Patafta osvojio je brončanu medalju, a par Kristina Biškup i Bisera Zadravec 4. mjesto.

U konkurenciji mješovitih veterana +35 naš par Danijel Zadravec / Iva Novak osvojio je zlatnu medalju, a par Nikola Šoštarić / Snježana Patafta brončanu medalju.

U konkurenciji parova veteranki +45 naš par Kristina Biškup / Snježana Patafta osvojio je zlatnu medalju, a par Jasmina Lučić / Željka Peras brončanu medalju.

U konkurenciji mješovitih veterana +45 naš par Danijel i Bisera Zadravec osvojio je srebrnu medalju, a par Rajko Bel / Željka Peras 4. mjesto.

U konkurenciji veterana +55 naš Rajko Bel osvojio je brončanu medalju.

U konkurenciji veteranki +55 naša Željka Peras osvojila je brončanu medalju.

U konkurenciji mješovitih parova veterana +55 naš par Rajko Bel / Kristina Biškup osvojili su srebrnu medalju.

Klub zahvaljuje svojim sponzorima i pokroviteljima na pomoći u uspješnoj organizaciji turnira HK.