KOMENTAR NEDJELJNOG KOLA Mladost Komet slavila u Domašincu

U međimurskom derbiju 4. HNL Dinamo je u Domašincu poražen od Mladost Kometa 1:2. Gosti su dobili prvo poluvrijeme 0:1. U nastavku je 0:2 pa domaćin smanjuje petnaestak minuta prije kraja susreta na konačnih 1:2.

Mladost Komet je slavila u Domašincu

Novi Marof i Međimurec su završili 3:3. Izvrsno prvo poluvrijeme Međimurca i rezultat je 0:3. No domaćin se vraća u nastavku i s tri uzastopna gola osvaja bod.

4. HNL: subota Polet (SMnM) – Pušćine 6:1, Nedelišće – Jalžabet 6:1, Bednja – Sloboda (S) 4:0, Zelengaj – Rudar 3:0, Nedeljanc – Podravina, nedjelja Sloga (Č) – Plitvica (G) 4:1, Dinamo (D) – Mladost Komet 1:2, Novi Marof – Međimurec 3:3.

1. ŽNL: Jedinstvo (GM) nadoknadilo dva gola manjka i pobijedilo s igračem manje

U 1. ŽNL U Oprovcu su Galeb i Sokol odigrali 2:2. Gosti su dobili prvo poluvrijeme 0:2, a domaćin s dva gola u nastavku dolazi do boda. Sloga je u Štrigovi poražena od Hodošana 0:1 ranim golom gostiju.

Gol Spartaka vrijedan tri boda

Trnava i Graničar (K) odigrali su 3:3. Poluvrijeme je bilo 1:0. Podturen je poražen od Omladinca (NSR) 1:2. Spartak je pobijedio BSK-a 1:0 golom u drugom dijelu.

Naprijed je poražen od Jedinstva (GM) 2:3. Domaćin je nakon petnaestak minuta poveo 2:0, no na poluvremenu je 2:2. Petnaestak minuta prije kraja gosti ostaju s igračem manje, no drugim golom i pravim eurogolom Borka gosti dolaze do trećeg gola vrijednog tri boda. Mladost (SM) je pobijedila Centrometal 4:1 sa svim golovima u drugom dijelu. Kako nam je javio domaćin strijelci za njih su bili Dominik Gašparić s dva gola i Martin Vlah jedan uz gostujući zabio autogol. Igrač utakmice je bio Romano Kvakan.

Mladost Sveta Marija je ubilježila domaće bodove

1. ŽNL: subota Polet (P) – Dinamo (P) 1:7, nedjelja Galeb – Sokol 2:2, Sloga (Š) – Hodošan 0:1, Trnava – Graničar (K) 3:3, Podturen – Omladinac (NSR) 1:2, Spartak – BSK 1:0, Naprijed – Jedinstvo (GM) 2:3, Mladost (SM) – Centrometal 4:1.

2. ŽNL skupina A: Samo Dekanovčanima gostujući bodovi

Uspješni su bili domaćini koji su u šest nedjeljnih utakmica ubilježili četiri pobjede. Radnički je bio bolji od Croatije 4:2. Budućnost (P) je pobijedila Jedinstvo (NSnD) 4:2. Poluvrijeme je bilo 2:0.

Tri gola za tri boda Jadrana

Jadran je bio bolji od Budućnosti (M) 3:2, a ČSK od Mladosti (I) 3:1. Borac (T) i Vidovčan završili su 3:3, a Drava (K) je poražena od Mladosti (D) 1:4.

U Turčišću bez pobjednika

2. ŽNL skupina A: subota Kraljevčan 38 – Omladinac (DS) 4:2, nedjelja Radnički – Croatia 4:2, Budućnost (P) – Jedinstvo (NSD) 4:2, Jadran – Budućnost (M) 3:2, ČSK – Mladost (I) 3:1, Borac PMP – Vidovčan 3:3, Drava (K) – Mladost (D) 1:4. Dubravčan je slobodan.

2. ŽNL skupina B: Jurovčanima derbi protiv Mure

U Jurovcu je Bratstvo u derbiju pobijedilo Muru 3:1 sa svim golovima u prvom poluvremenu. Trnovec je kiksao kod kuće protiv Omladinca (M) 0:1 golom u drugom poluvremenu.

Tri gola Jurovčana u prvom dijelu za pobjedu u derbiju

Hajduk (Š) je poražen od Strahoninca 1:5. Mali Mihaljevec je stradao kod kuće od Pobjede 2:6. U susjedskom derbiju u Brezju Hajduk i Venera su završili 3:3.

Susjedski derbi u Brezju privukao je puno gledatelja

2. ŽNL skupina B: subota Donji Koncovčak – Zasadbreg 77 0:3, Sloboda (M) – Bratstvo (SV) 1:2, Šenkovec – Plavi (Pek.) 1:3, nedjelja Bratstvo (J) – Mura 3:1, Hajduk (Š) – Strahoninec 1:5, Mali Mihaljevec – Pobjeda 2:6, Hajduk (B) – Venera PMP 3:3, Trnovec – Omladinac (M) 0:1.

3. ŽNL: U četiri utakmice 34 gola

Efikasni su bili trećeligaši i ove nedjelje. Drava (DM) je pobijedila Otok 5:4. Torpedo je teško torpediran kod kuće od Draškovca s čak 1:11.

Borac (DH) je pobijedio Dinamo (Ž) 8:0. Mladost je u Selnici s minimalnih 3:2 pobijedila Bratstvo (P).

3. ŽNL: subota Napredak – Vučetinec 3:1, Međimurje-Čakovec – Parag 17:0, nedjelja Drava (DM) – Otok 5:4, Torpedo – Draškovec-Geothermae 1:11, Borac (DH) – Dinamo (Ž) 8:0, Mladost (S) – Bratstvo (P) 3:2.