KOMENTAR NEDJELJNOG KOLA Međimurju gostujuća trica, Međimurec bolji od Poleta

U susretu 3. HNL istok Međimurja je slavilo u gostima kod Oriolika 3:0. U prvom dijelu strijelci su bili Munivrana i Hlišć te u drugom Škvorc. U srijedu slijedi zaostali susret s Koprivnicom.

3. HNL istok: nedjelja Oriolik – Međimurje 0:3

1. HNL za žene: Katarina Zrinski – Pregrada 2:1, nedjelja Viktorija – Trnava 3:2.

4. HNL: Međimurec bolji od Poleta (SMnM)

U dva međimurska derbija dvije domaće pobjede. Međimurec je pobijedio Polet (SMnM) 4:2. Gosti su poveli, domaćin poravnao i poluvrijeme je 1:1. Nakon što gosti ne koriste kazneni udarac domaćin bježi na 4:1, a gosti smanjuju na konačnih 4:2. Kod domaćina hat – trick Shoheia i gol Hrusteka. Strijelci za Polet su bili Ferlin i Medved

Međimurec je bio bolji od Poleta (foto T. Kralj)

Dinamo (D) je pobijedio Slogu (Č) 1:0 golom Krznara sredinom prvog dijela. Domaćin je bio bolji uz još neke prigode koje nije realizirao.

Gol Domašinčana za tri boda

Rudar je bio uspješan gost kod Jalžabeta pobijedivši 2:1. Poluvrijeme je bilo 2:0 za našu ekipu golovima Vurušića.

Pušćine je pobijedilo Zelengaj 2:0 golovima u drugom dijelu, a strijelci su bili Levanić i Cirkvenčić.

4. HNL skupina Čakovec – Varaždin: subota Nedelišće – Bednja 1:0, Mladost Komet – Sloboda (S) 1:0, Podravina – Plitvica (G) 0:3, nedjelja Međimurec – Polet (SMnM) 4:2, Dinamo (D) – Sloga (Č) 1:0, Pušćine – Zelengaj 2:0, Jalžabet – Rudar 0:2, Nedeljanec – Novi Marof.

1. ŽNL: Ladić srušio Kotoripčane, petarda Mladosti (SM)

U derbiju kola Jedinstvo je u Gornjem Mihaljevcu pobijedilo Graničar (K) 1:0 golom Mihaela Ladića u 24. minuti. Mladost (SM) je pobijedila sokol 5:0 jednim golom u prvom dijelu i s četiri u nastavku. Strijelci za domaćine bili su Martin Vlah tri gola, Dominik Gašparić i Filip Igrec.

Tri domaća boda za BSK

Svi ostali rezultati vrlo tijesni ili izjednačeni. Trnava je pobijedila Dinamo (P) 1:0, Naprijed je poražen od Poleta (P) 1:2, a BSK je bio bolji od Omladinca (NSR) 2:1. Bez golova su igrali Podturen – Sloga (Š) 0:0 i Spartak – Galeb 0:0.

U Podturnu bez golova

1. ŽNL: subota Centrometal – Hodošan 1:1, nedjelja Trnava – Dinamo (P) 1:0, Podturen – Sloga (Š) 0:0, Spartak – Galeb 0:0, Naprijed – Polet (P) 1:2, Mladost (SM) – Sokol 5:0, Jedinstvo (GM) – Graničar (K) 1:0, BSK – Omladinac (NSR) 2:1.

2. ŽNL skupina A: Radničkom i Dubravčanu gostujući bodovi

Borac (T) je poražen kod kuće od Radničkog 2:3, a Vidovčan je poražen od Dubravčana 0:1. Najuvjerljiviji kod kuće bili su igrači Drave (K) koji su porazili Jedinstvi (NSnD) 5:1.

Domaći bodovi za Dekanovčane

ČSK je bio bolji od Budućnosti (P) 4:1. Mladost (D) je pobijedila Budućnost (M) 2:0, a Mladost (I) je bila bolja od Omladinca (DS) 3:2.

2. ŽNL skupina A: subota Kraljevčan 38 – Jadran 3:0, nedjelja ČSK – Budućnost (P) 4:1, Borac PMP – Radnički 2:3, Drava (K) – Jedinstvo (NSD) 5:1, Mladost (D) – Budućnost (M) 2:0, Vidovčan – Dubravčan 0:1, Mladost (I) – Omladinac (DS) 3:2. Croatia je slobodna.

2. ŽNL skupina B: Venera i Bratstvo (SV) bez pobjednika

U općinskom ogledu Mali Mihaljevec je porazio Zasabreg 3:1. Sloboda (M) i Hajduk (Š) odigrali su bez golova 0:0 kao i Venera i Bratstvo (SV) 0:0.

Hajduk (B) je poražen od Bratstva (J) 2:4. Trnovec je poražen kod kuće od Mure 1:3 kao i Omladinac (M) od Strahoninca 3:4. Plavi su bili bolji od Pobjede 2:1.

2. ŽNL skupina B: subota Šenkovec – Donji Koncovčak 2:2, nedjelja Mali Mihaljevec – Zasadbreg 77 3:1, Sloboda (M) – Hajduk (Š) 0:0, Hajduk (B) – Bratstvo (J) 2:4, Trnovec – Mura 1:3, Omladinac (M) – Strahoninec 3:4, Plavi (Pek.) – Pobjeda 2:1, Venera PMP – Bratstvo (SV) 0:0.

3. ŽNL: Nastavak prvenstva idućeg vikenda

Idućeg vikenda nastavlja se prvenstvo Treće međimurske nogometne lige. U prvom proljetnom kolu u subotu 31. ožujka u 16:30 sati sastaju se Vučetinec – Bratstvo (P), Napredak – Borac (DH) i Međimurje-Čakovec – Torpedo te u nedjelju 1. travnja Otok – Draškovec-Geothermae, Parag – Dinamo (Ž) u Žiškovcu i Drava (DM) – Mladost (S).