Komentar nedjeljnog kola: Polet (SMnM) slavio u Kotoribi

Zadrugar je pobijedio u MŽNL Čakovec – Varaždin ekipu Naprijeda 1:0. Međimurec je izgubio na svom travnjaku od Zelengaja 1:2. Golom Treske poveo je Međimurec 1:0, ali su primili dva gola u 57. i 76. minuti i na kraju su poraženi. U Kotoribi poraz Graničara od Poleta (SMnM) 0:1 golom Andreja Goričanca u 90. minuti.

MŽNL: subota Rudar – Nedelišće 0:0, Mladost Komet – Centrometal 2:1, Sloboda – Pušćine 1:1. Nedjelja Graničar – Polet 0:1, Međimurec – Zelengaj 1:2, Zadrugar – Naprijed 1:0, Varteks – Novi Marof 3:0 i Jalžabet – Plitvica 1:1.

1. ŽNL: Petarde Trnave i Jedinstva (GM)

U Belici poraz BSK-a od Mladosti (SM) 1:2. Prvi dio završio je 1:1, a u drugom dijelu gol gostiju za sva tri boda. Mladost (I) i Dinamo (D) završili su 2:2 nakon što je domaćin na poluvremenu vodio 1:0.

Trnava je bila uvjerljiva protiv Spartaka 5:0 s dva gola u prvom dijelu i tri u nastavku. Jedinstvo (GM) bilo je također uvjerljivo protiv Dinama (P) 5:2. Poluvrijeme je bilo 2:1. Sokol je pobijedio Mladost (Palinovec) 2:1. Na odmor se otišlo rezultatom 1:0.

1. ŽNL: subota Omladinac (NSR) – Galeb 2:0, Polet (Pribislavec) – Sloboda (Mihovlajn) 3:0. Nedjelja Sloga (Čakovec) – Kraljevčan 38 1:0 /u 10 sati/, BSK – Mladost (Sveta Marija) 1:2, Mladost (Ivanovec) – Dinamo (Domašinec) 2:2, Trnava – Spartak 5:0, Jedinstvo (Gornji Mihaljevec) – Dinamo (Palovec) 5:2, Sokol – Mladost (Palinovec) 2:1.

2. ŽNL skupina A: Gostujuća šestica Hodošana i petica Borca

Vidovčan je bio bolji od Dubravčana 3:1. Poluvrijeme je bilo 1:0. Dubrava je stradala od Borca (T) 1:5. Poluvrijeme je bilo 0:1. Draškovec i Budućnost (M) završili su 3:3, a na poluvremenu je bilo 2:2.

Jedinstvo (NSnD) je velikim preokretom pobijedilo ČSK 3:2. Iako su gosti na poluvremenu imali dva gola prednosti domaćin u nastavku daje tri gola i uzima sva tri boda.

Omladinac (M) je s golom u svakom poluvremenu pobijedio Dravu (DM) 2:0. Omladinac (DS) je poražen od lidera Croatie 2:4. Prvi dio je završio 1:2. Otok je izgubio od Hodošana 3:6. Poluvrijeme je bilo 1:1.

2. ŽNL skupina A: subota Bratstvo (Savska Ves) – Strahoninec 0:2. Nedjelja Vidovčan – Dubravčan 3:1, Dubrava – Borac (Turčišće) 1:5, Draškovec – Budućnost (Miklavec) 3:3, Jedinstvo (Novo Selo na Dravi) – ČSK 3:2, Omladinac (Mačkovec) – Drava (Donji Mihaljevec) 2:0, Omladinac (Držimurec Strelec) – Croatia 2:4, Otok – Hodošan 3:6.

2. ŽNL skupina B: Jurovčani slavili protiv lidera u gostima

Najveće iznenađenje dogodilo se u Gornjem Hrašćanu gdje je lider Pobjeda poražena od Bratstva iz Jurovca 1:2. Gosti su i na poluvremenu imali prednost 0:1. Pri kraju susreta domaćin je poravnao, no Jurovčani golom u sudačkoj nadoknadi dolaze do sva tri boda. Šenkovec je bio bolji od Mure 2:1. Poluvrijeme je bilo 1:0.

U Peklenici petarda domaćih Plavih protiv Donjeg Koncovčaka 5:1. Prvi dio je završio 1:0. Sloga (Š) je bila sigurna protiv Zebanca s 4:0 s jednim golom u prvom dijelu i tri u nastavku. U velikom susjedskom derbiju u Brezju Hajduk je na igralištu Hrastje pobijedio Mali Mihaljevec 4:1. Poluvrijeme završava 2:1, a u nastavku još dva gola hajdukovaca za sigurnu pobjedu.

2. ŽNL skupina B: subota Napredak – Venera 1:4, Vučetinec – Trnovec 5:2, Hajduk (Štrukovec) – Zasadbreg 77 2:0. Nedjelja Šenkovec – Mura 2:1, Pobjeda – Bratstvo (Jurovec) 1:2, Plavi (Peklenica) – Donji Koncovčak 5:1, Sloga (Štrigova) – Zebanec 4:0, Hajduk (Brezje) – Mali Mihaljevec 4:1.

3. ŽNL: Raspucani Podturen i Torpedo

Lider Podturen došao je do sigurne pobjede kod kuće protiv Dinama (Ž) 6:3. Poluvrijeme je bilo 3:2. I Torpedo je s visokih 6:1 pobijedio Mladost (S). Prvi dio završava 3:1.

U Donjem Hrašćanu poraz Borca od Mladosti (D) 0:1 s golom u drugom poluvremenu. Radnički je poražen od Jadrana 1:2. Poluvrijeme je bilo 0:1. U Podbrestu pobjeda Budućnosti nad Paragom 5:2. Poluvrijeme je bilo 2:1.

3. ŽNL: nedjelja Podturen – Dinamo (Žiškovec) 6:3, Torpedo – Mladost (Selnica) 6:1, Borac (Donji Hrašćan) – Mladost (Dekanovec) 0:1, Radnički – Jadran 1:2, Budućnost (Podbrest) – Parag 5:2. Bratstvo (Preseka) i Drava (Kuršanec) su slobodni.