Veterani Omladinca Novo Selo Rok najbolji u Međimurju

U uzvratnom susretu veteranskog finala Sloga je u Čakovcu potopljena od Omladinca Novo Selo Rok 0:5. Ispalo je u dva finalna susreta da je domaći teren uteg jer je Omladinac u prvom susretu poražen kod kuće 1:2, a u drugom susretu Slogi prednost domaćeg terena nije pomogla.

Sloga Čakovec

Čakovčani su odlično otvorili susret i imali dvije, blago rečeno, stopostone prigode, no u obra navrata na mjestu je bio vratar Omladinca. Slogaši su i uspjeli u jednom navratu gurnuti loptu u mrežu, no pomoćni sudac signalizira zaleđe. I tada potpuni preokret.

Ubačaj s lijeve strane za Omladinac, a domaći igrač posprema loptu u vlastitu mrežu za 0:1. Nedugo nakon toga Sloga ostaje s igračem manje. Omladinac je imao i kazneni udarac koji nije realiziran, a do kraja poluvremena gosti koriste igrača prednosti i na poluvremenu je 0:2.

U nastavku Omladinac uspješniji, još tri puta matira domaćeg vratara za visoku pobjedu 0:5 i naslov najbolje veteranske ekipe u Međimurju.