BHC Čakovec prvi u Ormožu

Ekipa BHC Čakovca, prošlog vikenda vratila se kući s još jednim odličnim rezultatom. Na otvorenom prvenstvu Slovenije u rukometu na pijesku održanom u Ormožu, u konkurenciji 7 ekipa, osvojili su prvo mjesto. Skupinu su prošli bez ijednog izgubljenog seta te se kao prvi plasirali u polufinale.

U polufinalu ih je dočekala još jedna ekipa iz Hrvatske, BHC Sesvete. Nakon napetog i neizvjesnog prvog seta, Čakovčani su ipak odnijeli pobjedu te nakon toga nešto lakše osvojili i drugi set. U finalu su se susreli sa slovenskom ekipom “Sportska oprema” te još jednom odličnom utakmicom odnijeli pobjedu 2:0 u setovima i osvojili naslov prvaka.

Ekipu BHC Čakovec činili su: Benjamin Kovačević, Nikola Marciuš, Alen Lacić, Jurica Potočnjak, Tibor Tkalčec, Fabijan Farkaš, Deni Slaviček i Karlo Korent. Također, igrač BHC Čakovca, Karlo Korent proglašen je najboljim igračem turnira.

Ovaj vikend od 18. do 21. lipnja očekuje ih turnir u Novom Sadu gdje se nadaju još jednom dobrom rezultatu.