III. NOGOMETNA LIGA SJEVER

ZANIMLJIVE UTAKMICE Evo kako su odigrali Virovitica i Međimurje te Varteks i Rudar

Proteklih su se dana odigrale zanimljive utakmice, pa krenimo redom

Rezultate i tablice svih međimurskih nogometnih liga možete pogledati na ovoj poveznici:

NOGOMETNE LIGE

VIROVITICA – MEĐIMURJE

VIROVITICA – Gradski stadion. Gledatelja: 150. Sudac: Nikola Sabolić (Hlebine) Strijelci: 1:0 Rengel (21), 2:0 Sinjakaović (39).

VIROVITICA:Čović,Majtanić, Kovačević, Sabo, Sinjaković (80. Novaković), Rengel (86. Kasumović), Duvnjak, Souza, Ardoniadis (71. Rokinger), Špoljar, Abe (86.Duk). Trener: Damir Pervan.
MEĐIMURJE: Jelavić, Pejanović (82. Puljić), Mrazović (46. Novak), Rodriguez (46. Lesar), Ivančić, Drk, Krznar (56. Fujikawa), Vinski, Štajerec, Bešlić. Trener: Antun Jukić.

Čakovčani su gostovanje u Virovitici kod posljednje plasiranog sastava Lige završili porazom, koji to nije trebao biti. Domaći su više željeli doći do pobjede i zasluženo su na kraju slavili. Bilo bi to možda drugačije da je već u 5.minuti Ivančić iskoristio 100% priliku za vodeći pogodak. Nije, domaći su to „kaznili“ s dva pogotka, iskoristili su trenutke kada je obrana Čakovčana bila nedovoljno koncentrirana. U 41.minuti nisu iskoristili ni udarac s 11 metara, Ivančić je nepropisno zaustavljen u domaćem kaznenom prostoru, on je preuzeo obvezu izvođača (??)i propustio smanjiti rezultat. U drugom, poluvremenu, bezh prilika za promjenu rezultata pa na kraju veselje domaćih. Čakovčanima ostaje prilika za „popravak“ u subotu kada su domaćini ekipi Koprivnice.

VARTEKS – RUDAR 0:0

VARAŽDIN –Stadion Slobode. Gledatelja:300. Sudac: Dino Sabljić (Bjelovar).

VARTEKS: Banfić, Lukačić, Stojko, Mikičić, Dolovski, Malova, Da Silva, Milašinović (46. Glavica), Vlah, Kanceljak, Kukec (88. Popović). Trener. Zoran Vukelić.

RUDAR: Kodba, Antolović, Roginić, Zeljko, Jurak, Ratajec, Vinko, K. Nedeljko, P. Nedeljko, Radikaović, Vaš. Trener: Damir Lepen-Jurak.

Utakmica završena bez pobjednika i pogodaka. Pobjedi su međutim bili bliži gosti, koji su imali više inicijative i nekoliko neiskorištenih prilika tijekom cijelog susreta (Ratajec, P. Nedeljko i Jurak u prvom, a P. Nedelčjko u drugom dijelu susreta).

Domaći tijekom susreta ni jednom nisu opasnije ugrozili Kodbu, a u 86.minuti vrlo upitna situacija kada je na intervenciju pomoćne sutkinje poništen pogodak Ratajcu zbog zaleđa, većina gledatelja slaže se u ocjeni da zaleđa nije bilo.

U subotu u Murskom Središću slijedi lokalni derbi s Dinamom Domašinec.