NOGOMETNI SAVEZ MEĐIMURJA

POLUFINALE KUPA Međimurec uvjerljivo pobijedio mladost

Rezultat je najbolji pokazatelj događanja na kvalitetnom terenu „Hraščica“, rezultat i poraz kojemu se gosti sigurno nisu nadali

MEĐIMUREC – MLADOST (SM) 9:1 (5:0)

DUNJKOVEC/PRETETINEC – Igralište Hraščica.

Gledatelja:300. Sudac: Nikola Graf (Nedelišće).

Pomoćnici: Čurila i Kovačić. Delegat: Drvenkar. Strijelci: 1:0 Hrustek (11), 2:0 Volar (19), 3:0 Volar (22), 4:0 Volar (28), 5:0 J. Pintarić (36), 6:0 P. Pintarić (49), 7:0 Vručina (54), 8:0 Vručina (57), 8:1 Fuček (64-autogol), 9:1 Volar (80).

MEĐIMUREC: Šafarić,Volar, Cerovčec, Hrustek, Oršić (46. P. Pintarić), Špoljar, Dos Santos (63. Fuček), Vručina (59. Dobša), J.Pintarić, Zadravec, Horvat (55. Vabec). Trener: Jurica Vručina.

MLADOST (SM): Županić, Poljak (72. Mandlinm), Kvakan, Tarandek, Valjak (72. Gašparić), Petran (6o. Marton) Hlišć, Gašparić, Horvat,Matotek, Igrec. Trener: Goran Jagić.

Domaćini su mogli susret završiti i uvjerljivijom pobjedom, imali su za to još nekoliko prilika. Već u 11. minuti Hrustek je postigao vodeći pogodak, prije toga u istoj minuti Županić je u istoj minuti odličnim intervencijama spriječio domaće da postignu pogotke.

U 19. minuti Volar je postigao od prvi od tri uzastopna pogotka, dva iza toga realizirao je poslije dva uigrana napada. Peti pogodak je u 36. minuti „djelo“ Jakova Pintarića koji pak je početkom drugog poluvremena asistirao bratu Poni Pintariću za šesti pogodak.

Prije toga dva je puta Šafarić odličnim intervencijama spriječio goste smanjiti rezultatski ishod, a Iza toga još dva lijepa pogotka iskusnog Bojana Vručine, da bi gosti „počasni pogodak“ postigli u 64. minuti.

Strijelac je bio Fuček u vlastitu mrežu. Točku „na i“ stavio je u 80. minuti Volar postigavši svoj četvrti pogodak, tako da će uzvratni susret u Svetoj Mariji 8.svibja biti formalnost oko konačnog pobjednika i finalista Kupa MNS-a.