PORAZ

PRVA LIGA Velika Gorica pobijedila ŽNK Međimurje

Nažalost, ništa od pobjede

GORICA – MEĐIMURJE/ČAKOVEC 2:1 (1:0)

VELIKA GORICA – Stadion Gorice. Gledatelja: 100. Sudac: Strijelci: 1:0 Đukić (40-11m),
2:0 Cicu+ijelj (72), 2:1 VaRGA (88).

GORICA:Šagovac,Damo, Klarić, Cicijelj, Hansen Godinić, Rendulić, Štimac, Miočinović, Gačić, Đukić. Trener: Stefan Rajić.

MEĐIMURJE/ČAKOVEC: Bartolić, Fujio, Sedmak, Damjanović, Višnjić, Vujević, Fot, Škrlec, Lewis, Varga, Terawaki (još su igrale: Kelava, Županić, Hrnčić, Cirkvenčić)-trener: Ivan Dizdar.

U odlučujući dio prvenstva Čakovčanke su startale porazom, porazom koji se nije trebao dogoditi. Već u prvih 45 minuta propustile su realizirati pet vrlo izglednih prilika za pogodak pa su domaće na odmor otišle pogotkom postignutim iz kaznenog udaraca.

U drugom poluvremenu domaće su se uglavnom branile, drugi pogodak postigle iz brze kontre i onda do kraja „čuvale“ vodstvo. Čakovčanke su u finišu uspjele smanjiti rezultat, ne i pobjedu domaćih, očito im se je osvetila neefikasnost iz prvog dijela susreta.

U nedjelju slijedi susret sa zagrebačkim Agramom kojem su domaćini u Čakovcu.