PRVA RUKOMETNA LIGA ŽENE

VAŽNA UTAKMICA Zrinskice vrlo dobrom igrom došle do pobjede!

Važna utakmica u kojoj su Čakovčanke u lokalnom derbiju vrlo dobrom igrom uz isto takvo navijanje zasluženo slavile

ZRINSKI – KOKA 30:26 (17:13)

ČAKOVEC – Dvorana Graditeljske škole. Gledatelja: 300. Suci: Filip Skenderović i Dominik Trčak (oba Samobor).
ZRINSKI: Kozjak, Potočnjak, Makarova , Megerle, Balent 3, Balaško, Golub, Kosovac 1, Milošević 7, Gudelj 7, Cvitanović 5, Balić 3, Posavac 4, G. Novak, V. Novak, Vrban. Trener: Risto Arnaudovski.

KOKA: Crnjak, Pajić 3, Perić 2, Krajpl 1, Strahija, Jandrašić 7, Šopar , Tušek, Koščak 2, Topolovec 2, Mrazović, Ivančić 4, Selak 5, Laptoš. Trener: Vladimir Canjuga.

Pobjeda HZrinskicama ni u jednom trenutku nije dolazila u pitanje, dobrom igrom i taktikom cijeli su susret kontrolirale rezultat, igrale su vrlo dobro, a trio Gudelj-Kozjak-Milošević odlično.

Već u 4. minuti domaće su vodile 6:2, pet minuta iza toga 9:4, a poluvrijeme završile vodstvom 17:13. Gošće su u 44.minuti za kratko rezultatski zaprijetile (19:17), domaće su međutim ponovo zaigrale vrlo dobro u obrani i napadu i na kraju se više nego zasluženo već na terenu, kasnije i van njega veselile.

Tijekom tjedna slijede ponovo dva važna susreta. Usrijedu u Labinu s Rudarom, a subotu u Čakovcu s Bjelovarom.