UTAKMICA DINAMO/P-SPARTAK

MEĐIMURSKI EL CLASICO Susjedni derbi završio miroljubivo

Utakmica koja je bila dosta tešku za suđenje, sudačka trojka vrlo dobro je odradila

DINAMO/P 2 – SPARTAK 2

PALOVEC Igralište NK Palovec. Gledatelja 700. Sudac: Dario Velđi (Štefanec). Pomoćnici: Zobec i Čurila. Delegat Kovačić.

STRIJELCI: 0:1 Šegović (27), 1:1 Štrok (49), 2:1 Štrok (72), 2:2 Sumikawa (90+4).

DINAMO/P: Tizaj, Jančec, Štrok (od 90. Pintar), Gajnik, Taradi, Jančec (od 90. Jeđud), Dodlek (od 64. Sabo), Lacković (od 33. Nađ Ladislav Junior), Fažon, Podgorelec, Kovačić. TRENER: Josip Fažon.

SPARTAK: Lacko, Sumikawa, Drk (odf 75. Rogar), Halić (od 68. D. Škvorc), Šokčević, S. Škvorc (od 64. Pintarić) , Frančić, Horvat (od 89. Orehovec), Zadravec, Šegović, Suarez. TRENER: Denis Pokos.

Opomene – Igrači:

NK Dinamo Palovec: 22. Kovačić Deni (42; Preoštar start); 10. Gajnik Krunoslav (51; Preoštar start); 15. Jančec Mihael (83; Napucavanje lopte u prekidu igre)

NK Spartak: 4. Halić Denis (45+1; Preoštar start); 6. Šokčević Slaven (45+1; Preoštar start); 11. Horvat Davor (77; Napucavanje lopte u prekidu igre).

Po mnogima Međimurski El Clasico sudar susjeda, Dinama i Spartaka odigran u Palovcu pred više od 700 gledatelja donio borbenu neizvjesnu utakmicu s puno preokreta koja je završila bez pobjednika što je i najrealniji rezultat.

Poveli su gosti u 27. minuti pogotkom Šegovića da bi u nastavku utakmice domaćin s dva pogotka Štroka preokrenuo rezultat u svoju korist na 2:1.

I kad se očekivalo kraj susreta u četvrtoj minuti sudačke nadoknade nakon ubačaja Sumikawa glavom postiže pogodak za konačnih 2:2.

Utakmica koja je bila dosta tešku za suđenje, sudačka trojka vrlo dobro je odradila, za svaku pohvalu-naveo je u zapisniku delegat utakmice Željko Kovačić.