donosimo rezultate

USKRSNA NOGOMETNA NEDJELJA Međimurec uvjerljiv protiv Podturna, Kraljevčan slavio u Donjoj Dubravi

Valjak je zabio pet golova za Mladost iz Svete Marije

Rezultate i tablice svih međimurskih nogometnih liga možete pogledati na ovoj poveznici:

NOGOMETNE LIGE

Uskrsna nogometna nedjelja donijela je 12 odigranih utakmica u kojima su u 7 slavili domaćini, jedna je odigrana bez pobjednika dok su u 4 pobijedili gosti. Postignuto je 51 pogodak.

Međimurec je visoko s 4:0 pobjedio Podturen. Hranilović (autogol) u 17. Pintarić u 43. te Mraz u 37. te 89. minuti bili su strijelci za domaćina. Mladost/SM je savladala Bratstvo/J sa 6:3. Pet pogodaka na ovoj utakmici za domaćina postigao je Valjak dok se uz njega u listu strijelaca još upisao Hlišć. Za goste strijelci su bili Šakušić, Žalik i Tomšić.

U 1. Međimurskoj ligi Kraljevčan 38* slavio je u Donjoj Dubravi rezultatom 2:1. Dominić u 14. te Novak u 15. minuti bili su strijelci za goste dok je za domaćina strijelac bio Nađ u 46. minuti. Naprijed je pobjedio Trnavu 2:0 pogocima Sanjka u 73. te Glavine u 77. minuti.

U 2. Međimurskoj ligi Jadran je pogocima De Oliveira De Campos Luan u 36., Ramos Coutada Joao Pedro u 53. te Krizmana u 66. minuti savladao Mladost iz Dekanovca. Omladinac/DS je pogocima Saše Novaka u 22. i 76. minuti pobijedio Borac u Donjem Hrašćanu za kojeg je pogodak postigao Vugrinec u 26. minuti.

MEĐIMURSKA PREMIER LIGA

Međimurec – Podturen 4:0, Mladost(SM) – Bratstvo (J) 6:3, Sloga (Š) – Centrometal 2:4, Dinamo (P) – Spartak 2:2, Draškovec – BSK 1:0 , Bratstvo (SV) – Nedelišće 0:3, Jedinstvo (GM) – Mladost Komet 3:1

I. MEĐIMURSKA LIGA

ČSK – Zasadbreg 77* 2:3, Trnava – Naprijed 0:2, Dubravčan – Kraljevčan 38 1:2, Venera PMP – Sokol 3:2, Croatia – Omladinac (NSR) 1:2, Polet (P) – Hodošan 1:0, Plavi –Strahoninec 1:1

II. MEĐIMURSKA LIGA

Jadran – Mladost (D) 3:0, Pobjeda – Borac PMP 1:1, Budućnost (M) – Mali Mihaljevec 5:2, Vidovčan –Radnički 4:1, Sloboda (S) – Sloga (Č) 3:2, Mura – Mladost (I) 1:0, Pušćine – Hajduk (B) 4:0.

III. MEĐIMURSKA LIGA – A

Drava (DM) – Otok 2:1, Borac (DH) – Omladinac (DS) 1:2, Drava (K) – Jedinstvo (NSnD) 7:0, Sloboda (M) – Graničar (N) 1:7. Budućnost (P) je slobodna.

III. MEĐIMURSKA LIGA – B

Donji Koncovčak – Hajduk (Š) 0:2, Omladinac (M) – Napredak 8:1, Bratstvo(P) – Šenkovec 2:1, Parag – Dubrava 2:10, Trnovec – Torpedo (Ponedeljak s početkom u 16,30 sati).