DONOSIMO REZULTATE

NOGOMETNA NEDJELJA Nedelišće visoko pobijedilo Bratstvo (J), Dubravčan i Zasadbreg 77 remizirali, Jadran bolji od Sloge

Nedelišće visoko pobijedilo Bratstvo (J), Dubravčan i Zasadbreg 77 remizirali, Jadran preokretom savladao Slogu iz Čakovca

Rezultate i tablice svih međimurskih nogometnih liga možete pogledati na ovoj poveznici:

NOGOMETNE LIGE

Prekrasno sunčana nedjelja donijela je 16 nogometnih utakmica u kojima su u 4 susreta pobijedili domaćini, pet su odigrane bez pobjednika dok su u čak 7 slavili gosti.

U Međimurskoj Premier ligi Međimurec je na svom terenu odigrao s Centrometalom 1:1. Gosti su poveli u 80. minuti preko Meglića da bi domaćin poravnao u petoj minuti sudačke nadoknade pogotkom Vručine iz najstrože kazne. Mladost je u Svetoj Mariji remizirala sa BSK-om odigravši 1:1. Gosti su poveli u 21. minuti pogotkom Lackovića da bi Valjak u 34. minuti poravnao rezultat za konačnih 1:1. Za domaćina je u 84. minuti poništen pogodak zbog zaleđa. Nedelišće je teško porazilo Bratstvo iz Jurovca u Svetom Martinu na Muri gdje oni trenutno igraju svoje utakmice.

U 1. Međimurskoj ligi u derbiju kola u Donjoj Dubravi Dubravčan i Zasadbreg 77 odigrali su susret bez pobjednika 1:1. Gosti su poveli u 35. minuti pogotkom Levačića da bi domaćin poravnao u 76. minuti autogolom Rodingera.

U 2. Međimurskoj ligi Jadran je u Štefancu pobijedio Slogu 3:2. Gosti su preko Jurića i Jelića poveli 0:2 da bi domaćin u nastavku preko Ramosa Cautada strijelca dvaju pogotka te Hadžića postigao tri za konačnih 3:2.

Rezultati nedjeljnih utakmica

MEĐIMURSKA PREMIER LIGA

Međimurec – Centrometal , Jedinstvo (GM) – Podturen, Mladost (SM) – BSK, Bratstvo (J) –Nedelišće, Dinamo (P) – Sloga (Š) 0:2, Draškovec – Spartak 2:0, Bratstvo (SV) – Mladost 2:0.

I. MEĐIMURSKA LIGA

ČSK – Croatia 3:6, Trnava – Hodošan 1:3, Dubravčan – Zasadbreg 77* 1:1, Sokol –Strahoninec 9:4, Polet (P) – Omladinac (NSR) 2:2, Plavi – Naprijed 2:2, Venera PMP – Kraljevčan 38 4:1,

II. MEĐIMURSKA LIGA

Jadran – Sloga (Č) 3:2, Pobjeda – Sloboda (S) 4:2, Budućnost (M) – Mladost (D) 3:3, Vidovčan – Borac PMP 1:4.,
Mura – Mali Mihaljevec 1:0, Pušćine – Radnički 4:0, Hajduk (B) – Mladost (I) 2:0,

III. MEĐIMURSKA LIGA – A

Sloboda (M) – Drava (DM) 0:4, Budućnost (P) – Graničar (N) 0:5, Drava (K) – Otok 7:0, Omladinac (DS) – Jedinstvo (NSnD) 2:1.

III. MEĐIMURSKA LIGA – B
Parag – Hajduk (Š) 2:5, Omladinac (M) – Torpedo 1:1, Donji Koncovčak – Trnovec 0:1, Bratstvo (P) – Dubrava 1:2, Šenkovec – Napredak 1:1.