EVO REZULTATA

MEĐIMURSKA NOGOMETNA SUBOTA Sloga/Š šokirala Dinamo u Palovcu

Nogometna subota donijela je 15 odigranih utakmica u kojima su domaćini pobijedili u 8 susreta, 4 susreta su završili bez pobjednika, dok su u 3 utakmice slavili gosti

Rezultate i tablice svih međimurskih nogometnih liga možete pogledati na ovoj poveznici:

NOGOMETNE LIGE

U Međimurskoj Premier ligi Sloga iz Štrigove ostvarila je pobjedu u Palovcu nad Dinamom od 2:0.

Strijelac za Slogu bio je Goran Spasić u 33. i 49. minuti.

Polet/P i Omladinac/NSR odigrali su susret bez pobjednika 2:2.

Gosti su poveli u 9. minuti pogotkom Medveda da bi Kazuma u 25. minuti povisio rezultat na 0:2. Domaćin u 38. smanjuje preko Kamenića, dok Žuti u 42. minuti poravnava rezultat na konačnih 2:2.

U 2. Međimurskoj ligi Pušćine pogocima Punčeca u 18., te Levanića u 28. 48. i 70. minuti visoko pobijedili Radnički iz Gardinovca 4:0.

U 3. ML skupina B Trnovec minimalnim je rezultatom savladao Donji Koncovčak pogotkom Roga u 60. minuti.

Rezultati subotnjih utakmica:

MEĐIMURSKA PREMIER LIGA

Dinamo (P) – Sloga (Š) 0:2, Draškovec – Spartak 2:0, Bratstvo (SV) – Mladost 2:0.

Nedjelja:

Međimurec – Centrometal, Fleten, Paman, Ž.Novak ; Drvenkar, Jedinstvo (GM) – Podturen, Dežđek, Zobec, Felker ; Kovač, Mladost (SM) – BSK, Aldić, Kantoci, V.Žganec ; Modlic, Bratstvo (J) – Nedelišće u Svetom Martinu na Muri, Jurčec, Sokač, D.Novak ; I. Križarić.

Utakmice se igraju s početkom u 15 sati.

I. MEĐIMURSKA LIGA

Polet (P) – Omladinac (NSR) 2:2, Plavi – Naprijed 2:2, Venera PMP – Kraljevčan 38 4:1.

Nedjelja:

ČSK – Croatia, Klobučarić, Kedmenec, Toplek ; Kopasić, Trnava – Hodošan u Donjem Kraljevcu, Klarić, Čižmešija, Filipić ; Hajdinjak, Dubravčan – Zasadbreg 77, Velđi, Kovačić, Zavrtnik ; Mijo Horvat, Sokol –Strahoninec, Đurđek, Fodor, Sakač ; Novak.

II. MEĐIMURSKA LIGA

Mura – Mali Mihaljevec 1:0, Pušćine – Radnički 4:0, Hajduk (B) – Mladost (I) 2:0

Nedjelja:

Jadran – Sloga (Č), Hrženjak, Šegović, M.Hrušoci ; Radek, Pobjeda – Sloboda (S), Škrobar, I. Žganec, V. Baksa ; Fodor, Budućnost (M) – Mladost (D), R. Kolarić, Sukanec, Meglić ; Tomašić, Vidovčan – Borac PMP, Koprivec, Čurila, D. Trupković ; Hozjak

III. MEĐIMURSKA LIGA – A

Drava (K) – Otok 7:0, Omladinac (DS) – Jedinstvo (NSnD) 2:1.

Nedjelja:

Sloboda (M) – Drava (DM), Dumančić, L. Baksa, V. Novak ; Podgorelec, Budućnost (P) – Graničar (N), Kukovec, Vuk, Gašparić ; Braniša.

Borac (DH) je slobodan.

III. MEĐIMURSKA LIGA – B

Donji Koncovčak – Trnovec 0:1, Bratstvo (P) – Dubrava 1:2, Šenkovec – Napredak 1:1.