Komentar nedjeljnog kola: BSK i Polet opet upisali poraze

U 2. hrvatskoj ženskoj nogometnoj ligi Trnava je pobijedila Istru iz Žminja 7:0 i obranila naslov prvaka. Čestike našim curama!

1. MNL: BSK i Polet opet poraženi

Vodeće ekipe 1. MNL opet su kiksale. BSK je primio dva gola u završnici utakmice i poražen je od Mladosti iz Ivanovca 0:2.

U Palovcu je Dinamo pobijedio Polet 2:1. Prvi dio završio je 1:0, u nastavku je Dinamo povisio na 2:0, a Polet smanjio na 2:1.

Trnava je u derbiju začelja poražena od Pušćina 0:2 primivši po gol u svakom poluvremenu. Podturen je bio bolji od Omladinca 3:2. Poluvrijeme je bilo 1:1.

Dubravčan je kod kuće poražen od Centrometala 0:3 primivši jedan gol u prvom poluvremenu i dva u drugom.

1. MNL 25. kolo: Sloboda (S) – Naprijed 0:0 /subota/, Sloga (Č) – Sokol 3:2 /nedjelja u 10 sati/, Čukovec 77 – Spartak 1:1 /nedjelja u 10,30 sati/, Trnava – Pušćine 0:2, Podturen – Omladinac (NSR) 3:2, BSK – Mladost (I) 0:2, Dinamo (P) – Polet (SMnM) 2:1, Dubravčan – Centrometal 0:3.

2. MNL zapad: Osmica Jedinstva

Šenkovec je pobijedio Mladost iz Selnice 2:0. Strahoninec je bio bolji od Trnovca 4:0. Već je na poluvremenu bilo 3:0. Plavi i Jedinstvo Gornji Mihaljevec završili su 2:2. Domaćin je poluvrijeme vodio 2:1. Međimurec je s 4:2 ispratio Slobodu nakon što je poluvrijeme završilo 1:1. Mura je zabila jedan gol u prvom dijelu i tri u drugom za pobjedu nad Zasadbregom 4:0. Jedinstvo je u Novom Selu na Dravi s čak 8:0 pobijedila Bratstvo iz Jurovca. Poluvrijeme je bilo 3:0.

2. MNL zapad 24. kolo: Rudar – Drava (K) 2:1 /subota/, Venera – Hajduk (Š) 1:2 /subota/, Šenkovec – Mladost (S) 2:0, Strahoninec – Trnovec 4:0, Plavi (Pek.) – Jedinstvo (GM) 2:2, Međimurec – Sloboda (M) 4:2, Mura – Zasadbreg 4:0, Jedinstvo (NSD) – Bratstvo (J) 8:0.

2. MNL istok: Hodošan propustio dva gola viška i igrača više

U Oprovcu je Galeb poražen od Dinama 0:1 primivši gol u prvom poluvremenu. Croatia i Hodošan odigrali su 5:5. Poluvrijeme je bilo 3:3. Hodošan je vodio 5:3 i imao igrača više, a na kraju su mogli biti i poraženi. Borac je u Turčišću zabio po dva gola u svakom poluvremenu i pobijedio Mladost iz Svete Marije 4:0. Bratstvo je poraženo od Dubrave 0:1 primivši gol u drugom dijelu. Kraljevčan je s 6:0 nadvisio Dravu. Jedan gol u prvom poluvremenu i njih pet u nastavku. ČSK je bio bolji od Vidovčana 3:0. Poluvrijeme je bilo 1:0.

U derbiju začelja Draškovec i Budućnost odigrali su 2:2. Poluvrijeme je bilo 2:1.

2. MNL istok 24. kolo: Graničar (N) – Mladost (Pal.) 0:1 /nedjelja u 10,30 sati/, Galeb – Dinamo (D) 0:1, Croatia – Hodošan 5:5, Borac– Mladost (SM) 4:0, Bratstvo (SV) – Dubrava 0:1, Kraljevčan 38 – Drava (DM) 6:0, ČSK – Vidovčan 3:0, Draškovec – Budućnost (P) 2:2.

3. MNL zapad: Osam torpeda Torpeda

Torpedo je očito raspoložen na lov na lidera Malog Mihaljevca jer je kod kuće s čak 8:2 bio bolji od Pobjede. Bratstvo je u Preseki s 3:2 pobijedilo Plave. Prvi dio završio je 2:1. Krištanovec je kod kuće stradao od Sloge 1:7. Gosti iz Štrigove već su na poluvremenu vodili 3:0. Omladinac je bio bolji od Zebanca 5:1. Poluvrijeme je bilo 2:0.

3. MNL zapad 20. kolo: Parag – Mali Mihaljevec 0:7 /subota u Preseki/, Donji Koncovčak – Hajduk (B) 2:0 /subota/, Torpedo – Pobjeda 8:2, Bratstvo (P) – Plavi 1975 3:2, Krištanovec – Sloga (Š) 1:7, Omladinac (M) – Zebanec 5:1. Dinamo (Ž) je slobodan.

3. MNL istok: Jadran i Eko u derbiju remizirali

Trnje je bilo bolje od Omladinca 3:2. Domaćin je poluvrijeme dobio 2:0. Budućnost je peticom ispratilo Mladost iz Dekanovca s tri gola u prvom i dva u drugom poluvremenu. Jadran i Eko odigrali su 2:2. Jadran je u prvom poluvremenu poveo 1:0. Radnički je s 9:1 bio bolji od Romske vatre. Otok je pobijedio Borca 3:2. Prvi dio završio je 3:1.

3. MNL istok 16. kolo: Roma – Napredak nije odigrano, Trnje – Omladinac (DS) 3:2, Budućnost (M) – Mladost (D) 5:0, Jadran – Eko 2:2, Romska vatra – Radnički /igralo se u Gardinovcu/ 1:9, Otok – Borac (DH) 3:2.