Karatistima Globusa 18 medalja na Euro Grand Prixu 2011.

U subotu, 3.12.2011. u Nedelišću je održan međunarodni karate turnir Euro Grand Prix 2011. Nastupilo je 350 natjecatelja iz Austrije, Bosne i Hercegovine, Slovenije, Srbije i Hrvatske.

Na turniru su nastupili članovi Karate kluba Globus iz Čakovca sa 25 natjecatelja i osvojili odličnih 18 medalja (2 zlatne , 5 srebrnih i 11 brončanih), uspjeh mlađih natjecatelja je još veći pošto je večini ovo bilo prvo natjecanje:

1. mjesto i zlatnu medalju osvojili su: Lucija Ružaj – kadetkinje borbe -45kg, Kata team Globus 2 (Filip Balent, Karlo Murk i Teo Kečkeš) – ml. učenici kate ekipno,

2. mjesto i srebrnu medalju osvojili su: Ema Gunc – učenice kate, Luka Gunc – učenici kate,  Kata team Globus 1 (Matko Legen, Josip Slukić i Kristian Topličanec) – ml.učenici kate ekipno, Lucija Ružaj – ml. kadetkinje borbe -50kg i trener Dejan Slukić – seniori kate,

3. mjesto i brončanu medalju osvojili su: Zara Hribar Gašparović – ml. učenice kate, Matko Legen – učenici kate, Karlo Murk – učenici kate, Ivan Skok – ml. učenici kate, Josip Slukić – ml.učenici kate, Kata team Globus 3 (Ivan Skok, Jakša Koštarić i Lovro Balent – ml.učenici kate ekipno, Sven Kraljić – učenici borbe -42kg, Zoja Vizinger – ml. kadetkinje borbe -45kg, Miljenko Novaković – kadeti borbe +70kg, Nikolas Obadić – kadeti borbe -63kg, Miljenko Novaković – juniori borbe +76kg.

Odlične nastupe prikazali su i ostali članovi Karate kluba Globus, ali ovaj puta uz malo manje sportske sreće. Natjecatelje su pripremali i vodili na natjecanju treneri Mladen Vizinger, Dejan Slukić i Tihomir Grgić.