NA MEĐIMURSKIM TRAVNJACIMA

SUBOTNJI REZULTATI Polet slavio u Murskom Središću, visoka pobjeda Omladinca

Subotnji rezultati na međimurskim nogometnim travnjacima

U Međimurskom derbiju naših trećeligaša u Murskom Središću pred oko 600 gledatelja Rudar je poražen od Poleta rezultatom od 1:3. Gosti su poveli u 27. minuti pogotkom Krištofiča da bi domaćin poravnao u 30. minuti iz najstrože kazne pogotkom Slunjskog. U nastavku ponovno odlični Šarić u 63. minuti ponovno donosi vodstvo Poletu dok Fadić u 68. minuti potvrđuje zasluženu pobjedu.

U 4. NL Čakovec-Varaždin u posljednjem jesenskom kolu Omladinac je ostvario visoku pobjedu protiv čakovečke Sloge od čak 5:1 (Jurinec tri, Toplek, Drk/Baksa), dok su Dinamo iz Domašinca i Mladost Komet odigrali susret bez pobjednika 1:1 (Igrec-Sabol). U 1. Međimurskoj ligi Hodošan je izgubio od Galeba 1:3 dok je Centrometal minimalnim rezultatom savladao Trnovec. U 2. Međimurskoj ligi skupina B Hajduk (B) – Omladinac (M) 4:2, Bratstvo (SV) – Hajduk (Š) 2:0, Vučetinec – Sloboda (S) 3:1,Venera PMP – Budućnost (M) 7:2.

U 3. MNL Napredak je savladao Paraga rezultatom od 4:3