ODBOJKA

Kaštel II slavio u neizvjesnom derbiju

Pravi derbi susret odigrao se u 3. NOL ligi sjever skupina - A između odbojkašice OK Kitro Varaždin III i ŽOK Kaštel Pribislavec II.

Prva dva seta Kaštelanke odlično igraju i bez većih problema osvojile sa  25:12, 25:10. Mali pad u igri Kaštelanki koriste domače igračice i osvajaju treći set 25:13, a u neizvjesnom četvrtom setu domaće igračice su pobijedile 25:23. Peti set igrala se odlična odbojka i pobjedu su ostvarile Kaštelanke 20:18.

Poslije dvanaest  kola Kaštelanke imaju deset pobjeda i dva poraza uz ostvarenih 29 bodova i nalaze se na trećem mjestu u skupini A 3. NOL  sjever. U četrnaestom  kolu ŽOK Kaštel II je domaćin OK Lepoglava sljedeći vikend.

OK Kitro Varaždin III: Runja Bela, Kovačić Ema, Sabak Ivana, Jergan Karina, Lacković Ella, Jergan Leoni, Lechner Anna, Mikušić Laura

ŽOK Kaštel II: Pokrivač Anja, Jelenić Azra, Peršak Leda, Kanižaj Melani, Frančić Laura, Mesarić Rita, Tija Budiša, Mirjam Varga, Iva Bulović, Ria Horvat, trener Marko Obadić.

Odlična utakmica vodećih ekipa u skupini B i pobjeda OK Kitro Varaždin IV 3:0 protiv mladih Kaštelanki. Odlično su otvorile prvi set Kaštelanke i vodile 21:16, ali pad koncentracije i set dobivaju domaće igračice 25:23. Drugi i treći set domaće su igračice vodile cijeli set i te u neizvjesnoj završnici dobile 25:21.

Mlade Kaštelanke ostvarile su šest pobjeda i jedan poraz i s 18  bodova nalaze se na drugom mjestu. Sljedeći susret  ŽOK Kaštel III odigrat će u 8. kolu s ekipom OK Lepoglava 2 sljedeći vikend.

OK Kitro Varaždin IV: Cep N.,Lacković S.,Kovačević J.,Pikija L., Ptiček P., Vegar R., Kovačić M., Babak M., Fosmar T., Rajčević L., Belcar B.

ŽOK Kaštel III: Anja Đuranić, Lucija Nađ, Lorena Balog, Dori Bel, Nika Kamenić, Katarina Fumić, Žana Vuković, Laptoš Hana, Patricija Novak, Nika Capan, trener Marko Obadić.