NOGOMETNA SUBOTA

Skoliber donio ranim golom Rudaru pobjedu

U jedinom subotnjem četveroligaškom susretu Rudar je bio bolji od Omladinca Novo Selo Rok 1:0.

U 4. NL skupina Čakovec – Varaždin imali smo samo jednu utakmicu u kojoj su se u međimurskom susretu u Murskom Središću susreli Rudar i Omladinac Novo Selo Rok. Ranim golom Skolibera u 6. minuti Rudar je pobijedio 1:0.

4. nogometna liga skupina Čakovec – Varaždin: subota Rudar – Omladinac (NSR) 1:0, nedjelju u 10:00 sati Sloga (Č) – Dinamo (D), u 13:30 sati Međimurec – Polet (SMnM), Pušćine – Podravina, Nedelišće – Dubrava Zagorac, Bednja – Mladost Komet, Nedeljanec – Varteks, Jalžabet – Novi Marof.

1. ŽNL: Pobjede Kraljevčana i Hodošana

U Pribislavcu je Podturen poražen od Kraljevčana 38 0:1 golom u prvom poluvremenu. Kako nam je rekao domaći predstavnik gol su primili iz kontre, a domaćini nisu znali realizirati svoje prigode te da im nedostaje gol – igrač.

Hodošan je bio bolji od Slobode Slakovec 2:0 s jednim golom u svakom poluvremenu.

1. ŽNL: subota Podturen – Kraljevčan 38 0:1 /u Pribislavcu/, Hodošan – Sloboda (S) 2:0, u 16:00 sati Dinamo (P) – Jedinstvo (GM), nedjelja u 13:30 sati Trnava – Bratstvo (J), Mladost (SM) – Centrometal, Graničar (K) – Polet (P), Galeb – BSK, Spartak – Sloga (Š).

2. ŽNL skupina A: nedjelja u 13:30 sati Borac PMP – Drava (K), Drava (DM) – Croatia, Radnički – Borac (DH), Omladinac (DS) – Mladost (D), Jadran – Mladost (I), Naprijed – Dubravčan, Draškovec-Geothermae – ČSK, Budućnost (P) – Vidovčan.
2. ŽNL skupina B: Preokret Plavih za pobjedu

U Savskoj Vesi su se susreli Bratstvo i Hajduk Brezje. Već je poluvrijeme bilo 3:1. Domaćin je došao do tri gola autogolom, golom iz kaznenog udarca i golom iz igre japanskog pojačanja, a gosti su smanjili prizemnim udarcem uz pomoć krtičnjaka i stative. U drugom dijelu gosti su smanjili na 3:2 što je bio i konačan rezultat.

Poraz Donjeg Koncovčaka od Strahoninca 1:3. Poluvrijeme je bilo 1:2, a gosti još jednim golom u drugom dijelu dolaze do potvrde pobjede.

Plavi su u Peklenici porazili Budućnost (M) 4:2. Poluvrijeme je bilo 1:2, a u nastavku tri gola domaćina za preokret i sva tri boda.

2. ŽNL skupina B: subota Bratstvo (SV) – Hajduk (B) 3:2, Donji Koncovčak – Strahoninec 1:3, Plavi (Pek.) – Budućnost (M) 4:2, nedjelja u 13:30 sati Sloboda (M) – Mura, Jedinstvo (NSD) – Sokol, Venera PMP – Omladinac (M), Hajduk (Š) – Pobjeda Mali Mihaljevec – Trnovec.

3. ŽNL: Gostujuća pobjeda Novakovčana

U Gornjem Kraljevcu poraz Napretka od Graničara iz Novakovca 1:4. Poluvrijeme je bilo 1:1, a u nastavku tri gola Graničara za sva tri boda.

Mladost (S) je pobijedila Dinamo (Ž) 3:2. Domaćin je poveo, gost poravna i poluvrijeme je 1:1. U nastavku gosti imaju 1:2, no Selničani se ne daju i s dva gola slave 3:2.

Bratstvo je u Preseki pobijedilo Torpedo 5:2. Poluvrijeme je bilo 2:1. Križovčani su poravnali na 2:2, no domaćin s tri gola dolazi do visoke pobjede 5:2 s čak četiri gola Bojana Novaka.

3. ŽNL: subota Napredak – Graničar (N) 1:4, Mladost (S) – Dinamo (Ž) 3:2, Bratstvo (P) – Torpedo 5:2, nedjelja u 13:30 sati Parag – Zasadbreg 77, Otok – Dubrava, Međimurje-Čakovec – Zebanec 1986. Vučetinec je slobodan.