GOSTUJUĆI bod Međimurcu i Dinamu (D)

U odgođenim susretima 4. HNL naše ekipe došle su do gostujućih bodova. Plitvica (G) i Međimurec odigrali su 2:2. Međimurec je u dvadesetak minuta došao do 0:2. U 9. minuti Melnjak posprema loptu u svoju mrežu, a Yokoyama realizira kazneni udarac u 22. minuti.

Domaćin smanjuje iz kaznenog udarca u 27. minuti i izjednačuje iz dalekometnog slobodnog udarca eurogolom u 41. minuti, a dvostruki strijelac je bio Tomašić. U drugom poluvremenu obje ekipe su imale prigodu uzeti sva tri boda, no šanse su ostale nerealizirane i svakome ide po bod.

Novi Marof i Dinamo (D) odigrali su bez golova 0:0. U prvom dijelu bolji Domašinčani koji pogađaju prečku i ne koriste dvije dobre prigode, a u nastavku bolji domaćin pa je podjela bodova na kraju realna.

4. HNL skupina Čakovec – Varaždin: subota Polet (SMnM) – Nedeljanec 3:0, Sloga (Č) – Nedelišće 2:2, Zelengaj – Jalžabet 1:4, nedjelja Bednja – Pušćine 0:0, ponedjeljak Plitivica – Međimurec 2:2, Novi Marof – Dinamo (D) 0:0, odgođeno Rudar – Mladost Komet, Sloboda (S) – Podravina.

1. ŽNL: Mladost (SM) uvjerljiva u Hodošanu

Hodošan je poražen od Mladosti (SM) 0:4 golovima Martina Vlaha, Dominika Gašparića, Darija Nađa i Filipa Igreca.

Svetomarčani su bili uvjerljivi u Hodošanu

U Vratišincu su Sokol i Naprijed odigrali 2:2. Gosti su imali dva gola prednosti, no domaćin je uspio izjednačiti.

1. ŽNL: subota Dinamo (P) – BSK 3:1, Omladinac (NSR) – Jedinstvo (GM) 1:1, nedjelja Graničar (K) – Centrometal 1:2, Galeb – Podturen 1:1, Sloga (Š) – Trnava 1:1, ponedjeljak Polet (P) – Spartak 2:1, Hodošan – Mladost (SM) 0:4, Sokol – Naprijed 2:2.

2. ŽNL skupina A: nedjelja Croatia – Mladost (I) 1:0, Omladinac (DS) – Vidovčan 3:0, Dubravčan – Mladost (D) 2:0, Budućnost (M) – Drava (K) 2:0, Jedinstvo (NSD) – Borac PMP 0:2, Radnički – ČSK 1:1, Budućnost (P) – Kraljevčan 38 1:6. Jadran je slobodan.

2. ŽNL skupina B: Mura gubila pa pobijedila

U Hlapičini je Mura pobijedila Šenkovec 3:2. Gosti su poveli, domaćin poravnao. U posljednjoj minuti prvog dijela gol gostiju i na odmor se odlazi rezultatom 1:2. U nastavku Mura koristi svoje prigode, s dva gola preokreće rezultat i osvaja sva tri boda.

2. ŽNL skupina B: subota Pobjeda – Omladinac (M) 2:0, Donji Koncovčak – Hajduk (B) 0:2, Hajduk (Š) – Mali Mihaljevec 0:1, nedjelja Zasadbreg 77 – Venera PMP 3:2, Strahoninec – Trnovec 0:3, Bratstvo (J) – Sloboda (M) 3:1, ponedjeljak Bratstvo (SV) – Plavi (Pek.) 2:0, Mura – Šenkovec 3:2.

3. ŽNL: Dvije pobjede domaćina

Međimurje – Čakovec je bilo sigurno kod kuće porazivši Torpedo Križovec 5:0 s jednim golom u prvom poluvremenu i još četiri u nastavku.

Vučetinec je preokretom pobijedio Bratstvo (P) 2:1. Gosti su dobili prvo poluvrijeme 0:1, a u nastavku dva gola domaćina za sva tri boda.

3. ŽNL: subota Napredak – Borac (DH) 0:5, nedjelja Otok – Draškovec-Geothermae 1:3, Parag – Dinamo (Ž) 1:6 /u Žiškovcu/, Drava (DM) – Mladost (S) 2:0, ponedjeljak Međimurje-Čakovec – Torpedo 5:0, Vučetinec – Bratstvo (P) 2:1.