STOLNI TENIS U odgođenom 9. kolu Kos-Kotoriba i Mihovljan poraženi od Vodovoda 2

Kos-Kotoriba i Mihovljan u subotu su odigrali odgođene utakmice 9. kola 1. Hrvatske lige istok protiv drugoga sastava Vodovoda iz Osijeka i ‘pali bez ispaljenoga metka’. Naime, Osječani su i u Kotoribi i u Mihovljanu pobijedili s maksimalnih 4:0 i s ovim su se pobjedama probili na treće mjesto na tablici, preskočivši na tablici Putjane.

Iz sastava Kos-Kotoribe s mladim igračima Vodovoda ravnopravno se nosio tek njegov najstariji igrač Stjepan Vidović, koji je u drugoj partiji oduzeo dva seta Lackoviću. Mogao je možda i dobiti tu partiju, ali je propustio vodstvo od 2:1 u setovima, a četvrti i peti set je u izjednačenoj igri ostao na 9. Na žalost, njegovi mlađi kolege David Čukulic i Filip Radmanić nisu bili ravnopravni borbenim gostima pa je izostalo eventualno iznenađenje.

Ekipa Mihovljana u subotu također nije mogla računati na pobjedu, jer su zbog ozljeda izostali Nino Bujan i Nikola Mikac, a poslom odsutan je bio Tomislav Marušić pa su ‘u vatru’ morale mlade snage. Uz, u subotu kapetana ekipe Nou Vreska zaigrala su braća Denis i Dominik Toplek, koji su Osječanima bili lak plijen. Ravnopravan je tek Dražiću u prvoj partiji bio Vresk, koji je pred iskusnijim protivnikom popustio tek u petom setu, a jedan set je u drugoj partiji Denis Toplek oduzeo Lackoviću.

REZULTATI
Kos-Kotoriba – Vodovod 2 0:4
(Čukulic – Dražić 0:3 /6:11, 7:11, 7:11/, Vidović – Lacković 2:3 /7:11, 11:6, 11:4, 9:11, 9:11/, F. Radmanić – Markotić 0:3 /6:11, 7:11, 4:11/, Čukulic/F. Radmanić – Dražić/Markotić 0:3 /7:11, 10:12, 4:11/, sudac: Dražen Herjavec, Čakovec)
Mihovljan – Vodovod 2 0:4
(Vresk – Dražić 2:3 /11:9, 9:11, 7:11, 11:9, 7:11/, Denis Toplek – Lacković 1:3 /11:9, 5:11, 4:11, 9:11/, Dominik Toplek – Markotić 0:3 /6:11, 6:11, 9:11/, Denis Toplek/Vresk – Dražić/Markotić 0:3 /6:11, 10:12, 9:11/, sudac: Dražen Herjavec, Čakovec)