RUKOMETAŠI PRELOGA do slavlja u završnici

U 12. kolu 2. HRL Sjever rukometaši Preloga pobijedili su Ludbreg 34:30. Tvrda i izjednačena utakmica u kojoj se većinom igralo gol za gol te su se ekipe izmjenjivale u vodstvu, a Prelog je u samoj završnici stigao do pobjede.

U prvih 30 minuta igra se gol za gol, ni jedna ekipa nema više od jednog gola prednosti. Potpuno izjednačeno poluvrijeme, a jedina prednost od dva gola bila je baš na poluvremenu 15:17.

Prelog se vraća na 18:18 i opet se nastavlja potpuno izjednačena igra do 28:28. Tada domaćin radi seriju od četiri uzastopna gola, odlazi na 32:28 i rutinski privodi susret kraju za pobjedu 34:30.

Kod Preloga su najefikasniji bili Belić s 8 golova, Bogović 6, Sermek i Zadravec 5, Krajner 4 i Novak 3. Prelogu je ovo uoči posljednjeg jesenskogg kola deveta pobjeda uz jedan neriješen ishod i dva poraza te je i dalje u samom vrhu s Ivančicom i ZG Dubravom. U posljednjem kolu slijedi gostovanje kod Rugvice.

Čakovec je pobijedio dosadašnjeg lidera Ivančicu 29:26. Poluvrijeme je bilo 15:12. Čakovčanima je ovo bila sedma prvenstvena pobjeda. U posljednjem kolu gostuju kod Dugog Sela. Zagorica je bila bolja od Nedelišća 29:24. Nedelišće je i dalje posljednje s jednom pobjedom i na kraju jesenskog dijela prvenstva dočekuje Dubravu 2.

U 3. HRL sjever rukometaši Ivanske pobijedili su drugu ekipu Čakovca 45:31 (17:13). Rukometašice Preloga bile su bolje od treće ekipe Bjelovara 41:24 (20:13).