PORAZ MEĐIMURJA, pobjede Rudara i Nedelišća

U 3. HNL istok u 2. kolu i drugi poraz Međimurja. Bjelovar je slavio kod kuće 2:0 s po jednim golom u svakom poluvremenu, a naša će ekipa tražiti prvi bod ili bodove u narednom kolu kod kuće protiv Oriolika.

Međimurje u dva kola ima dva poraza

3. HNL istok: Bjelovar – Međimurje 2:0.

4. HNL: Pobjede Rudara i Nedelišća

U međimurskom ogledu u Prelogu poraz Mladost Kometa od Rudara 0:1 golom Vurušića pri kraju prvog poluvremena u 36. minuti nakon lijepo odigrane akcije. U 84. minuti isključeni su Farkaš i Risonjić pa su oba kluba završila s desetoricom igrača.

Nedelišće je slavilo u završnici protiv Sloge Čakovec pred 250 gledatelja

Nedelišće je pobijedilo 2:0 s dva gola u samoj završnici utakmice, a strijelac u 88. i 90. minuti je bio Ivan Mandić koji je ušao u 69. minuti. Trener Nedelišća Krešimir Šenji nam je nakon susreta rekao: ‘Bili smo znatno bolji s puno prilika, ali je bilo neizvjesno do kraja. Da smo prije postignuli gol pobijedili bismo s većim omjerom. U prvom dijelu tresli smo prečku i stativu te imali dvije velike prigode. I u nastavku smo imali dobre prigode i imali puno udaraca u vrata. Poveli smo u 88. minuti nakon ubačaja i sve je tada bilo puno lakše. Odigrali smo jako dobro i napadački.’

Podravina je pobijedila Slobodu Slakovec 1:0, a Ludbrežani su gol vrijedan tri boda postignuli pri samom kraju prvog poluvremena.

4. HNL: subota Nedelišće – Sloga (Č) 2:0, Mladost Komet – Rudar 0:1, Podravina – Sloboda (S) 1:0, nedjelja u 17:00 sati Pušćine – Bednja, Dinamo (D) – Novi Marof, Međimurec – Plitvica i Nedeljanec – Polet (SMnM).

1. ŽNL: Dvije domaće pobjede

U Novom Selu Rok pobjeda Omladinca nad Dinamom iz Palovca 2:1. Prvi dio završio je bez golova. Omladinac je poveo s dva gola prednosti u nastavku, a Palovčani su smanjili u samoj završnici.

Slavlje Omladinca u Novom Selu Rok

Centrometal je bio bolji od Sokola 3:1. Domaćin je poveo, nogometaši iz Vratišinca poravnali i poluvrijeme je 1:1. U nastavku dva gola domaćina za sva tri boda.

1. ŽNL: subota Omladinac (NSR) – Dinamo (P) 2:1, Centrometal – Sokol 3:1, nedjelja u 17:00 sati BSK – Graničar (K), Jedinstvo (GM) – Hodošan, Mladost (SM) – Polet (P), Naprijed – Galeb, Spartak – Sloga (Š), Podturen – Trnava.

2. ŽNL skupina A: Kraljevčan sve riješio u prvom poluvremenu

Kraljevčan 38 je pobijedio Dubravu iz Sivice 4:0 sa svim golovima u prvom poluvremenu. U nastavku mreže miruju i domaćin suvereno upisuje tri boda.

2. ŽNL – skupina A: subota Kraljevčan 38 – Dubrava 4:0, nedjelja u 17:00 sati Omladinac (DS) – Croatia, Mladost (I) – Dubravčan, Vidovčan – Budućnost (M), Mladost (D) – Jedinstvo (NSD), Drava (K) – Radnički, Borac PMP – Budućnost (P), ČSK – Jadran.

2. ŽNL skupina B: Pobjeda i poraz Bratstva

U Savskoj Vesi Bratstvo je bilo bolje od Zasadbrega 2:1. Istim rezultatom je Šenkovec bio bolji od Bratstva iz Jurovca 2:1.

U Savskoj Vesi pobjeda Bratstva

2. ŽNL – skupina B: subota Bratstvo (SV) – Zasadbreg 77 2:1, Šenkovec – Bratstvo (J) 2:1, nedjelja u 17:00 sati Venera PMP – Pobjeda, Plavi (Pek.) – Strahoninec, Omladinac (M) – Mura, Trnovec – Donji Koncovčak, Hajduk (B) – Hajduk Vindija (Š), Sloboda (M) – Mali Mihaljevec.

3. ŽNL: nedjelja u 17:00 sati Dinamo (Ž) – Otok, Bratstvo (P) – Draškovec-Geothermae, Mladost (S) – Parag, Borac (DH) – Vučetinec, Torpedo – Drava (DM) i NŠ Međimurje-Čakovec – Dinamo (Ž).