KOMENTAR NEDJELJNOG KOLA Prekid u Domašincu zbog premalog broja igrača

U susretu Prve županijske nogometne lige prekid susreta u Domašincu gdje su igrali Dinamo i Mladost Ivanovec, lider i posljednja ekipa. Nakon nešto više od pola sata rezultat je bio 8:0. Gosti su došli s devetoricom igrača, u pola sata trojica su se ozlijedila ili ‘ozlijedila’ i susret je prekinut zbog premalog broja gostujućih igrača na terenu.

MŽNL: Gostujuća petarda Međimurca, Slakovčani primili sedam golova

U MŽNL Čakovec – Varaždin Varteks je poražen od Međimurca 1:5 sa svim golovima u drugom dijelu. Domaćin je završio s dva igrača manje koji su dobili druge žute kartone.

Zelengaj je potopio Slobodu Slakovec čak 7:1. Poluvrijeme je bilo 3:1. Kako su Novi Marof i Plitivca odigrali 3:3, poluvrijeme je bilo 1:3, Slakovčani su pali na pretposljednje mjesto.

Nedeljanec je poražen od Mladost Kometa 1:2 golovima u drugom poluvremenu. Pušćine i Rudar podijelili su bodove odigravši 2:2. Domaćin je poveo 1:0, gost okrenuo na 1:2 i završilo je 2:2.

Zadrugar i Sloga (Č) odigrali su 2:2. Poluvrijeme je bilo 1:1. Jalžabet je poražen od Nedelišća 0:3 golovima u drugom poluvremenu.

MŽNL Čakovec – Varaždin: petak Polet (SMnM) – Podravina 2:0, nedjelja Zelengaj – Sloboda (S) 7:1, Nedeljanec – Mladost Komet 1:2, Varteks – Međimurec 1:5, Pušćine – Rudar 2:2, Zadrugar – Sloga (Č) 2:2, Jalžabet – Nedelišće 0:3 i Novi Marof – Plitvica (G) 3:3.

1. ŽNL: Spartakova šestica

U Maloj Subotici uvjerljiva pobjeda Spartaka nad Galebom 6:0 s dva gola u prvom dijelu i četiri u nastavku. Mladost (SM) je pobijedila Slogu (Š) 4:0 s tri gola u prvom poluvremenu i jednim u nastavku.

Šest golova Spartaka

Trnava je poražena od Jedinstva (GM) 2:3. Poluvrijeme je bilo 0:2. U Belici je BSK pobijedio Hodošan 5:2.

Mladost (SM) je bila uvjerljiva kod kuće

1. ŽNL: subota Mladost (Pal.) – Naprijed 1:6, Centrometal – Polet (P) 3:3, Omladinac (NSR) – Graničar (K) 2:1, nedjelja Spartak – Galeb 6:0, Dinamo (D) – Mladost (I) 8:0 prekid, Mladost (SM) – Sloga (Š) 4:0, Trnava – Jedinstvo (GM) 2:3, BSK – Hodošan 5:2.

2. ŽNL skupina A: Osmica Podturna

Jedinstvo (NSnD) je poraženo od Podturna 2:8. Poluvrijeme je bilo 2:5. Croatia je pobijedila ČSK 5:1 nakon što se na odmor otišlo rezultatom 1:1.

Dubravčan je pobijedio Omladinca (DS) 2:0 s jednim golom u svakom poluvremenu. Dubrava je poražen od Borca (T) 2:3. Poluvrijeme je bilo 1:3.

Drava (DM) je poražena od Vidovčana 2:3. Poluvrijeme je bilo 1:3. Mladost (D) je poražena od Strahoninca 4:5, iako je na poluvremenu bilo 4:2. Budućnost (M) je pobijedila Bratstvo (SV) 3:2. Poluvrijeme je bilo 2:0.

2. ŽNL skupina A: subota Dinamo (P) – Kraljevčan 38 5:1, nedjelja Jedinstvo (NSD) – Podturen 2:8, Croatia – ČSK 5:1, Dubravčan – Omladinac (DS) 2:0, Dubrava – Borac PMP 2:3, Drava (DM) – Vidovčan 2:3, Mladost (D) – Strahoninec 4:5, Budućnost (M) – Bratstvo (SV) 3:2.

2. ŽNL skupina B: Pobjeda Sokola i poraz Bratstva (J)

Zasadbreg je bio bolji od Bratstva (J) 3:2. Poluvrijeme je bilo 1:1. Mali Mihaljevec je s dva gola u drugom poluvremenu pobijedio Plave iz Peklenice 2:0.

U Brezju u susjedskom ogledu pobjeda Hajduka nad Šenkovcem 9:2. Gosti su na poluvremenu vodili 1:2. Sloboda (M) je porazila Veneru 3:1. Poluvrijeme je bilo 0:1.

U Mačkovcu bez pobjednika

Sokol je pobijedio Hajduka (Š) 2:1 golovima u prvom dijelu. Pobjeda i Mura odigrali su bez golova 0:0, a bez pobjednika su odigrali Omladinac (M) i Vučetinec 2:2. Poluvrijeme je bilo 1:0.

2. ŽNL skupina B: subota Donji Koncovčak – Trnovec 0:1, nedjelja Zasadbreg 77 – Bratstvo (J) 3:2, Mali Mihaljevec – Plavi (Pek.) 2:0, Hajduk (B) – Šenkovec 9:2, Sloboda (M) – Venera PMP 3:1, Sokol – Hajduk Vindija (Š) 2:1, Pobjeda – Mura 0:0, Omladinac (M) – Vučetinec 2:2.

3. ŽNL: Budućnost (P) i Radnički poraženi u gostima

Borac (DH) golom u prvom dijelu pobijedio je Budućnost (P) 1:0. Mladost (S) je bila bolja od Radničkog 4:2. Poluvrijeme je bilo 3:0.

Otok je poražen od Drave (K) 2:4. Poluvrijeme je bilo 0:3. Draškovec je pobijedio Parag 15:0 sa šest golova u prvom dijelu i još devet u nastavku. Jadran je bio bolji od Napretka 4:3. Poluvrijeme je bilo 3:2.

3. ŽNL: nedjelja Mladost (S) – Radnički 4:2, Otok – Drava (K) 2:4, Draškovec-Geothermae – Parag 15:0, Borac (DH) – Budućnost (P) 1:0 i Jadran – Napredak 4:3.