ZRINSKICE PORAŽENE kod Splita 2010

U susretu Prve hrvatske rukometne lige za žene poraz Zrinskog kod Splita 2010 31:23. U prvih dvadesetak minuta se igra gol za gol uz stalnu prednost Čakovčanki. No do kraja prvog dijela Splićanke preuzimaju prednost i na odmor odlaze rezultatom 16:13.

U drugom dijelu Split radi prednost i u 36. minuti je 20:15. Zrinski se vraća i u 44. minuti je 22:22. No do kraja susreta jedan jedini čakovečki gol uz devet domaćih za visoku pobjedu 31:23.

Kod Zrinskica Elez je postignula 8 golova, Car 5, Posavec i Resman 4, Haček i Balić 1 uz deset obrana Ivačić na golu. Zrinski je i dalje na 11. mjestu s 15 bodova, a kako je Osijek poražen kod kuće od Dugog Sela 25:26 ostao je na 10 bodova na 12. poziciji. U 24. kolu Zrinski dočekuje četvrtoplasirani Zamet i nakon toga preostaju još dva kola do kraja prvenstva.