KOMENTAR NEDJELJNOG KOLA Trice Međimurca i ŽNK Trnava, domaći poraz Pušćina

U 1. HNL za žene Katarina Zrinski je imala teško gostovanje kod Splita gdje je poražena 10:1. Jedini gol za Čakovčanke postignula je Tamara Đula u 75. minuti.

Trnava je bila uspješna u gostima kod Viktorije gdje je slavila 3:0. U prvom dijelu gol je postignula Leona Požgaj u 24. minuti, a u drugom je dva puta bila uspješna Ivana Korpar u 77. i 81. minuti.

Trnava je 4. na tablici s 20 bodova, a Katarina Zrinski 7. s 12 bodova. U 16. kolu igrat će Trnava – Lepoglava i Katarina Zrinski Neretva.

1. HNL žene: Split – Katarina Zrinski 10:1, Viktorija – Trnava 0:3.

MŽNL: Trica Međimurca, težak domaći poraz Pušćina

Varteks je bio bolji od Slobode (S) 2:1. Poluvrijeme je bilo 1:1. Slakovčani su u sve težoj poziciji, trenutno su pretposljednji. Pušćine je stradalo kod kuće od Nedeljanca 0:4 s dva gola u svakom poluvremenu. Jalžabet je golom u drugom poluvremenu pobijedio Mladost Komet 1:0.

Domaći poraz Pušćina

Novi Marof je poražen od Međimurca 0:3 sa svim golovima u drugom dijelu. Plitvica (G) je bila bolja od Nedelišća 1:0 golom u prvom poluvremenu. Našu ekipu su sada na tablici preskočili Varteks i Podravina.

MŽNL Čakovec – Varaždin: subota Polet (SMnM) – Rudar 4:0, Podravina – Sloga (Č) 6:1, nedjelja Pušćine – Nedeljanec 0:4, Varteks – Sloboda (S) 2:1, Jalžabet – Mladost Komet 1:0, Novi Marof – Međimurec 0:3, Plitvica (G) – Nedelišće 1:0, Zadrugar – Zelengaj 1:3.

1. ŽNL: Gostujuća petarda Poleta (P)

U Goričanu težak poraz Trnave od Poleta (P) 0:5. U prvom dijelu strijelci su bili Palfi i Posavec, a u drugom još dva puta Palfi i Nenad Bašek. Mladost Palinovec i Centrometal odigrali su 1:1 s gostujućim golom u prvom dijelu i domaćina u nastavku.

Domašinčani su postignuli čak osam golova

Dinamo (D) je pobijedio Naprijed čak 8:1. Već je na poluvremenu bilo 5:1. Mladost (SM) je bila bolja od Galeba 3:0 s dva gola u prvom poluvremenu i jednim u nastavku.

BSK je pobijedio Graničara (K) 2:1. Poluvrijeme je bilo 1:1, a u nastavku gol domaćina bio je dovoljan za puni plijen. Na isti način je Jedinstvo (GM) pobijedilo Slogu (Š) 2:1.

Tri gola i tri boda za Mladost (SM)

1. ŽNL: subota Omladinac (NSR) – Spartak 3:3, Hodošan – Mladost (I) 4:0, nedjelja Mladost (Pal.) – Centrometal 1:1, Dinamo (D) – Naprijed 8:1, Mladost (SM) – Galeb 3:0, Trnava – Polet (P) 0:5, BSK – Graničar (K) 2:1, Jedinstvo (GM) – Sloga (Š) 2:1.

2. ŽNL skupina A: Devetka Palovčana

Jedinstvo (NSnD) je stradalo kod kuće od Dinama (P) 0:9 s tri gola u prvom dijelu i još čak šest u drugom. Dubravčan je golom u prvom dijelu pobijedio Croatiju 1:0.

Dubrava je primila gol u prvom dijelu i dva u nastavku za poraz od Podturna 0:3. U pravoj golijadi Drava (DM) je poražena od ČSK 5:6. Poluvrijeme je bilo 1:4. Mladost (D) je bila bolja od Kraljevčana 3:1. Poluvrijeme je bilo 2:0.

Tri gola za tri boda Dekanovčana

Budućnost (M) je bila uspješna protiv Omladinca (DS) 5:2. Poluvrijeme je dobio domaćin 4:1. Strahoninec je pobijedio Vidovčana 4:3 nakon što je na poluvremenu vodio 2:1.

2. ŽNL skupina A: subota Bratstvo (SV) – Borac PMP 2:0, nedjelja Jedinstvo (NSD) – Dinamo (P) 0:1, Dubravčan – Croatia 1:0, Dubrava – Podturen 0:3, Drava (DM) – ČSK 5:6, Mladost (D) – Kraljevčan 38 3:1, Budućnost (M) – Omladinac (DS) 5:2, Strahoninec – Vidovčan 4:3.

2. ŽNL skupina B: Minimalne pobjede vodećeg dvojca

U Brezju u susjedskom derbiju Hajduk je pobijedio Mali Mihaljevec 4:1. Susret je riješen nakon prvog poluvremena koji je završio 3:0. Zasadbreg je bio bolji od Donjeg Koncovčaka 2:1 golovima u prvom poluvremenu.

Sloboda (M) je poražena od Bratstva (J) 1:2 golovima u drugom dijelu. Sokol je pobijedio Plave iz Peklenice 3:2 golovima u drugom dijelu.

Pobjeda i Trnovec završili su 2:2. Poluvrijeme je bilo 0:1. Mura je bila bolja od Hajduka (Š) 2:1. Poluvrijeme je bilo 1:1.

2. ŽNL skupina B: subota Omladinac (M) – Šenkovec 2:2, Vučetinec – Venera PMP 1:1, nedjelja Zasadbreg 77 – Donji Koncovčak 2:1, Hajduk (B) – Mali Mihaljevec 4:1, Sloboda (M) – Bratstvo (J) 1:2, Sokol – Plavi (Pek.) 3:2, Pobjeda – Trnovec 2:2 i Mura – Hajduk Vindija (Š) 2:1.

3. ŽNL: Jadranova desetka

U Selnici su Mladost i Draškovec odigrali bez golova 0:0. Borac (DH) i Otok su odigrali 2:2. I poluvrijeme je bilo neriješeno 1:1.

Torpedo je primio po dva gola od Radničkog u svakom poluvremenu za poraz 0:4. Jadran je porazio Parag 10:3. Poluvrijeme je bilo 5:0.

3. ŽNL: subota Napredak – Budućnost (P) 0:5, nedjelja Mladost (S) – Draškovec-Geothermae 0:0, Borac (DH) – Otok 2:2, Torpedo – Radnički 0:4 i Jadran – Parag 10:3. Bratstvo (P) i Drava (K) su slobodni.