Međimurje neriješeno, Rudaru derbi golovima u završnici, osmica Omladinca (NSR)

U 3. HNL istok Međimurje i Marsonia odigrali se bez golova 0:0. Tresli su Čakovčani u tri navrata okvir gola, ali ovog puta nije bilo sreće. Preostaje još jedno kolo u kojemu naša ekipa gostuje u Pleternici kod Slavije.

3. HNL istok: Međimurje – Marsonia 0:0.

MŽNL: Rudaru derbi pred 600 gledatelja, sve pobjede domaćina

U Murskom Središću u susretu odigranom pred 600 gledatelja susjedski derbi pripao je Rudaru. Golovima Darija Šoltića u 85. minuti i Berdina u 86. Rudarovci su pobijedili Polet 2:0.

Mladost Komet je bila bolja od Pušćina 4:2. Poluvrijeme je već bilo 3:0.

Nedelišće je i dalje na vrhu pobjedom nad Zelengajom 3:1. Prvio dio završio je 1:0.

U Slakovcu je Sloboda pobijedila Jalžabet 3:0 s dva gola u prvom dijelu i jednim u nastavku.

Centrometal je bio bolji od Plitvice 2:1. Prvi dio završio je 1:0. Gosti su izjednačili, a Macinčani su drugim golom došli do sva tri boda. U zadnjim kolima ima dosta zanimljivih rezultata na štetu međimurskih klubova i ovom prilikom je to napomenuo domaći predstavnik požalivši se na glavnog djelitelja pravde.

MŽNL: subota Rudar – Polet 2:0, Mladost Komet – Pušćine 4:2, Nedelišće – Zelengaj 3:1, Sloboda – Jalžabet 3:0, Centrometal – Plitvica 2:1. Nedjelja Naprijed – Novi Marof, Zadrugar – Graničar, Varteks – Međimurec.

1. ŽNL: Osmica Omladinca

U Novom Selu Rok golijada Omladinca protiv Sokola 8:2. Poluvrijeme je bilo 3:0.

1. ŽNL: subota Omladinac (Novo Selo Rok) – Sokol 8:2, nedjelja Trnava – Sloga Čakovec, BSK – Spartak, Galeb – Dinamo (Palovec), Dinamo (Domašinec) – Sloboda (Mihovljan), Mladost (Sveta Marija) – Kraljevčan 38, Mladost (Ivanovec) – Mladost (Palinovec), Jedinstvo (Gornji Mihaljevec) – Polet (Pribislavec).

2. ŽNL skupina A: ‘Četa mala, ali hrabra’

U Savskoj Vesi poraz Bratstva od Hodošana 0:1 golom u prvom dijelu. Gostujući predstavnik nam je rekao da su odigrali susret s točno jedanaest igrača, da ih više nema zbog ozljeda, ali su ipak došli do tri važna boda dodavši za kraj: ‘Četa mala, ali hrabra.’

Ovom pobjedom Hodošan je na vrhu sa 63 boda. Croatija ima bod manje i u nedjelju ima vrlo teško gostovanje u Donjoj Dubravi kod Dubravčana.

2. ŽNL skupina A: subota Bratstvo (Savska Ves) – Hodošan 0:1, nedjelja Dubravčan – Croatia, Vidovčan – Budućnost (Miklavec), Borac (Turčišće) – ČSK, Strahoninec – Drava (Donji Mihaljevec), Otok – Dubrava, Draškovec – Omladinac (Držimurec Strelec), Jedinstvo (Novo Selo na Dravi) – Omladinac (Mačkovec).

2. ŽNL skupina B: Uvjerljivi gosti

U Gornjem Kraljevcu poraz Napretka od Bratstva Jurovec 0:6 s dva gola u prvom dijelu i još četiri u nastavku.

U općinskom srazu domaći poraz Vučetinca od Malog Mihaljevca 1:4. Poluvrijeme je bilo 1:3.

2. ŽNL skupina B: subota Napredak – Bratstvo (Jurovec) 0:6, Vučetinec – Mali Mihaljevec 1:4, nedjelja Pobjeda – Sloga (Štrigova), Venera – Zebanec, Šenkovec – Hajduk (Brezje), Mura – Zasadbreg 77, Trnovec – Donji Koncovčak, Venera – Zebanec.

3. ŽNL: Podturen – Drava (Kuršanec), Mladost (Selnica) – Jadran, Dinamo (Žiškovec) – Parag, Torpedo – Budućnost (Podbrest), Bratstvo (Preseka) – Radnički. Borac (Donji Hrašćan) i Mladost (Dekanovec) su slobodni.