Nove medalje za JJK MS JIU-JITSU iz Murskog Središća

Ove subote u Areni Varaždin održan je drugi po redu European Jiu-Jitsu Challenge 2015 u organizaciji Hrvatskog Ju-Jitsu Saveza u kojem je sudjelovalo 135 natjecatelja iz cijele Europe. Pod vodstvom trenera Luke Mošmondora izvrsno drugo mjesto i srebrne medalje osvojili su: u kategoriji plavih pojaseva do 69 kg Mišel Šopar te Petar Breglec u kategoriji bijelih pojaseva do 85 kg.

Treće mjesto, broncu, u kategoriji bijelih pojaseva iznad 94 kg osvojio je Teo Gorjan, dok su Alen Kontrec i Nikola Krajačić odlično odradili svoj prvi turnir. MS Jiu-jitsu početkom sljedeće godine slavi treću godišnjicu postojanja.

Prakticira brazilski jiu-jitsu – borilački sport sličan judu i hrvanju s mogućnošću završavanja borbe gušenjem ili zahvatom (polugom) na ruci ili nozi. Klub djeluje u Murskom Središću u prostorijama Muraken Gyma i konstantno vrši upis novih članova.