PRIJATELJSKA UTAKMICA Međimurec dobro parirao Slaven Belupu, palo je pet pogodaka

Međimurec je na svom terenu ugostio koprivnički Slaven Belupo

Koristan susret u kojem su domaći dobro parirali gostima koji su, međutim, već u 3. minuti postigli vodeći pogodak, Boras je nakon ubacivanja iz kuta glavom poentirao. U 6. minuti priliku za drugi pogodak nije iskoristio Krstanović,a 25. minutu pamtit će Patrik Kirić, bio je u “čistoj” situaciji, Sušak je međutim odlično intervenirao.

Drugi gol gosti su postigli pomalo sretno, Hoxha je izveo slobodan udarac s dvadesetak metara, lopta je “prevarila” domaćeg vratara i završila u mreži. Domaći su smanjili vodstvo iz opravdano suđenog kaznenog udarca, Vručina je rutinirano postigao pogodak.

Prije odlaska na odmor i Krstanović se je odličnim udarcem s dvadeset metara upisao u listu strijelaca. U drugom dijelu mnogo izmjena s obje strane, inicijativa gostiju, prilike nisu iskoristili Mihalić u 51.minuti i Mrdaković u 79. minuti, Bašić je pogodio stativu, nekoliko je puta odlično intervenirao domaći vratar Šafarić, a konačan rezultat i četvrti gostujući pogodak postigao je Vlašić nakon ubačaja s lijeve strane.

MEĐIMUREC – SLAVEN BELUPO 1:4 (1:3)

DUNJKOVEC/PRETETINEC – Igralište Hraščica. Gledatelja: 150. Sudac: Nikola Graf. Strijelci: 0:1  Boras (3), 0:2 Hoxha (28), 1:2 Vrućina (31-11 m), 1:3 Krstanović (36, 1:4 Vlašić (87.

MEĐIMUREC: Marciuš, Špoljar, D. Kirić, Hrustek, Zadravec, Vabec, Horvat, Suzuki, Diego, P. Kirić, Vrućina (još su igrali: Šafarić, Mihalković, Logožar, Jazbec, Vibovec, Rodek, Sasaki, Atsuhi). Trener: Jurica Vrućina.

SLAVEN BELUPO:Sušak, Turanjanin, Bašić, Hoxha, Mihalić, Mioč, Talys, Bosec,Manaj, Boras, Krstanović (još su igrali: Marković, Martinaga, Marina, Perošević,Mudražija, Crnac, Vlašić, Soldo, Tepšić, Herceg, Krušelj, Mrdaković). Trener: Zoran Zekić.