Vijesti / Sport
Sport
NOGOMETNA SUBOTA Jedinstvo/GM visoko porazilo Bratstvo u Savskoj Vesi
Z.P.

nogometni rezultati

NOGOMETNA SUBOTA Jedinstvo/GM visoko porazilo Bratstvo u Savskoj Vesi

Centrometal je slavio u Podturnu pobijedivši istoimenog domaćina 3:2

Nogometna subota donijela je nekoliko neočekivanih rezultata u Međimurskoj Premijer ligi. Prvi je zasigurno onaj u Savskoj Vesi gdje je Bratstvo izgubilo od Jedinstva iz Gornjeg Mihaljevca 1:7. Centrometal je slavio u Podturnu pobijedivši istoimenog domaćina 3:2.

Nogometna subota Fotogalerija

Rezultati subotnjih utakmica i parovi za nedjelju:

MEĐIMURSKA PREMIER LIGA

Podturen – Centrometal 2:3, Graničar (K) – Galeb 5:0, Bratstvo (SV) – Jedinstvo(GM) 1:7.

Nedjelja: Mladost (SM) – Draškovec, Đurđek, Paman, Kantoci; Toplek, Bratstvo (J) – Nedelišće, Juras, Zobec, Felker; Podgorelec, Naprijed – BSK, Velđi, I.Žganec, Korunek ; Hajdinjak, Sloga (Š) – Dinamo (P), Fleten, Filipić, Čižmešija; Puklavec, Mladost Komet – Međimurec, Srnec, Križarić, Toplek; Bacinger,

Utakmice se igraju s početkom u 16 sati.

I. MEĐIMURSKA LIGA

ČSK – Strahoninec 3:7, Sloga (Č) – Spartak 0:3, Omladinac (NSR) – Mladost (I) 2:0, Dubravčan – Hodošan 4:2, Hajduk (B) – Plavi (Pek) 1:2,

Nedjelja: Kraljevčan 38 – Polet (P), Aldić, Sukanec, Kovačić; Modlic, Trnava – Sokol, Klobučarić, D.Novak, V.Žganec; Darko Jambrović, Zasadbreg 77 – Venera PMP, Dežđek, Kedmenec, Lang; D.Kovač

Utakmice se igraju s početkom u 16 sati.

II. MEĐIMURSKA LIGA

Sloboda (S) – Hajduk (Š) 4:1, Pušćine – Omladinac (DS) 3:0, Drava (K) – Radnički 1:7.

Nedjelja: Borac PMP – Vidovčan, Škrobar, Hergotić, Zavrtnik; Jakovljev, Drava (DM) – Mali Mihaljevec, Dumančić, Sokač, Čurila; Hozjak, Jedinstvo (NSnD) – Mladost (D), Rodrigue, Trupković, Hrušoci; I.Križarić, Pobjeda –Budućnost (M), Turk, Majetić, Vuk; Novaković, Croatia – Sloboda (M), Klarić, Šegović, Bašek; Juračić

Utakmice se igraju s početkom u 16 sati

III.  MEĐIMURSKA LIGA - A

Graničar (N) – Torpedo 3:2,

Nedjelja: Otok – Napredak, R.Kolarić, Sakač ; Najman, Budućnost (P) – Jadran, Hrženjak, Ž.Novak, Dominić ; Drvenkar, Borac (DH) – Dubrava, Graf, Kukovec, Vlahek; Šoltić

Utakmice se igraju s početkom u 16 sati.

III.  MEĐIMURSKA LIGA - B

Šenkovec – Trnovec 0:6,

Nedjelja: Dinamo (Ž) – Bratstvo (P), Filipčić, V.Baksa, L.Baksa, Omladinac (M) – Mura, Koprivec, Ivanuša, Grgić; Mezga, Parag – Donji Koncovčak

Utakmice se igraju s početkom u 16 sati.

Najnovije

Reci što misliš!