POBIJEDILI ALTACH

NOVI POGODAK MEĐIMURCA Dario Vizinger strijelac u pobjedi svog Wolfsbergera!

Za nekoliko dana ih čeka novi susret protiv zagrebačkog Dinama, a Dario Vizinger bio je strijelac u trećoj prvenstvenoj pobjedi Wolfsbergera

Osmo kolo austrijske Tipico Bundeslige za Wolfsberger našeg Daria Vizingera donijelo je gostovanje kod Altacha. U prvom dijelu nije bilo golova.

U drugom poluvremenu Wolfsberger je poveo u 73. minuti pogotkom Eliela Peretza. ‘Točku na i’ stavio je Nedelišćanac Vizinger pogotkom u 79. minuti za konačnih 0:2.

Trećim golom ove sezone zapečatio je sudbinu Altacha, a on i suigrači stigli su do treće pobjede kojom trenutno zauzimaju šesto mjesto lige. Važna je to pobjeda za austrijsku ekipu koju već u četvrtak očekuje utakmica četvrtog kola Europske lige, a u goste im stiže zagrebački Dinamo.

Podsjetimo, prije nekoliko tjedana, u utakmici u Zagrebu, Dinamo je bio bolji 1:0 pogotkom Iyayia Atiemwena u 76. minuti.