IGRALO SE

NOGOMETNA SUBOTA Treći uzastopni poraz Nedelišća, Venera PMP nakon dva poraza ostvarila pobjedu

Nogometna subota donijela je u Međimurskim ligama 15. odigranih utakmica u kojima su u 6 utakmica slavili domaćini jedna je odigrana bez pobjednika dok su u 8. pobjedili gosti

U Međimurskoj Premijer ligi Nedelišće je doživjelo treći uzastopni poraz u susretu protiv Sloge iz Štrigove koja ih je pobijedila 3:2. Vuković u 15. i 61. te Spasić u 63. minuti donijeli su Slogi vodstvo od 0:3 da bi Munđar u 74. te Jurak u 74. minuti smanjili rezultat na konačnih 2:3.

Sama utakmica bila je dosta nervozna dok je delegat Tomislav Šoltić i izvještaju naveo: U 35. min domaćin traži kazneni udarac zbog prekršaja u kaznenom prostoru kao i u 49. minuti, sudac blizu sporne situacije prosuđuje da elemenata za dosuđivanje istog ne postoji.

U 80. minuti sudac zaustavlja igru kod prednosti gostiju s obzirom dolazi do udarca domaćeg i gostujućeg igrača na sredini terena. U 90+6 dolazi do teže ozljede gostujućeg igrača br 14.

Zgodici postignuti regularno, javne opomene opravdane. Sam kraj utakmice dosta nervozan s obje strane.

U 71. minuti fair play gostujućeg vratara koji prizna da je zadnji igrao loptom, sudac dosuđuje udarac iz kuta gdje domaćin postiže zgoditak.

U 1. Međimurskoj ligi Venera PMP je nakon dva uzastopna poraza ostvarila pobjedu protiv Mladosti iz Ivanovca. Šopar u 49., Ovčar u 51. Sanjković u 57. te Škrobar u 75. minuti bili su strijelci za domaćina. U 2. ML Radnički je ponovno ostvario pobjedu u Malom Mihaljevcu rezultatom od 5:2. Toplek u 8. i 73. Omazić u 66. Dodić u 81. te Sambolek u 87. minuti bili su strijelci za goste dok je za domaćina dvostruki strijkelac bio Bestijanić u 41. i 60. minuti. Rezultati utakmica:

MEĐIMURSKA PREMIER LIGA

Draškovec – Podturen 5:4, Nedelišće – Sloga (Š) 2:3, Centrometal – Jedinstvo (GM) 1:4, Naprijed – Mladost Komet 1:2,

Nedjelja:

Bratstvo (J) – Graničar (K), Srnec, Sukanec, Čurila ; Darko Jambrović, Mladost (SM) – Bratstvo (SV), Aldić, Križarić, Režek ; D.Kovač, BSK – Dinamo(P), G.Žganec, Ž.Novak, Kedmenec ; Hajdinjak, Međimurec – Galeb, Hrženjak, Majetić, Dominić ; S.Križarić

Utakmice se igraju s početkom u 17,30 sati.

I. MEĐIMURSKA LIGA

Polet (P) – Trnava 2:0, Sloga (Č) – Zasadbreg 77* 0:1, Venera PMP – Mladost (I) 4:0,

Nedjelja:

ČSK – Omladinac (NSR), Velđi, Felker, Zavrtnik ; Kopasić, Kraljevčan 38 – Dubravčan, Juras, Vuk, Fodor ; Puklavec, Strahoninec – Hajduk (B), Kovačić, Rodrigue, M.Trupković ; Bacinger, Spartak – Plavi, Dumančić, Paman, D.Novak ; Jakovljev, Sokol– Hodošan, Klarić, Bašek, Koprivec ; Tomašić

II. MEĐIMURSKA LIGA

Hajduk (Š) – Drava (DM) 2:3, Pušćine – Jedinstvo (NSnD) 5:0 Sloboda (S) – Drava (K) 12:2, Omladinac (DS) –Sloboda (M) 4:1 , Mali Mihaljevec – Radnički 2:5,

Nedjelja:

Borac PMP – Pobjeda, Kukovec, Čižmešija, Sakač ; I.Križarić, Vidovčan – Croatia, Škrobar, Šegović, V.Žganec ; Mijo Horvat, Mladost (D) – Budućnost (M), Graf, Zobec, Toplek ; Juračić