DRUGO KOLO

TREĆA LIGA Rudar uvjerljiv, Dinamo i Nedelišće slavili doma, Graničar pobijedio Međimurje

Graničar je u Kotoribi pobijedio Međimurje minimalnim rezultatom golom Štritara u 50. minuti

Rezultate i tablice svih međimurskih nogometnih liga možete pogledati na ovoj poveznici:

NOGOMETNE LIGE

Nedelišće je pogocima Thiaga u 10. i 29. minuti uz Jelovečkog savladalo Graničar iz Đurđevca 3:0.

Rudar je slavio u Slatini s visokih 3:0 pogocima Samboleca u 27., te Radikovića u 48. i 78. minuti.

Polet/SMNM i Pitomača odigrali su utakmicu bez pobjednika 2:2. Vuković dovodi domaćina u vodstvo u 27. minuti dok Radinković poravnava rezultat na 1:1. Gosti promašuju kazneni udarac u 59. minuti ,da bi Jurinić doveo Polet u vodstvo u 61. minuti. Babić u 71. minuti postiže pogodak za konačnih 2:2.

Rezultati 2. kola:

Koprivnica-Garić 3:3, Bilogora 91*-Varteks 2:0, Nedelišće-Graničar/Đ 3:0, Dinamo/P-Podravina-, Slatina-Rudar/MS 0:3, Dinamo/D-Virovitica 4:0, Graničar/K-Međimurje 1:0, Polet/SMNM-Pitomača 2:2.