THROWBACK FRIDAY

U RIKVERC PETKOM Antrum je prštao od energije – travanj 2012. u punom sjaju

Zavirite u travanj 2012. godine i provjerite kako su se Međimurci zabavljali u klubu Antrum! Tko je plesao, što se pilo, kako se slavilo – sve to vas čeka u novoj fotogaleriji serijala „U rikverc petkom“.

Travanj 2012. godine bio je još jedan dinamičan mjesec za klub Antrum u Prelogu – mjesto koje je u to vrijeme bilo jedno od najtraženijih odredišta za vikend izlaske u Međimurju. Bili su to zlatni dani kluba Antrum, a mi ih ovog petka donosimo u sklopu serijala ‘U rikverc petkom‘.

Glazba je odjekivala do sitnih jutarnjih sati, pića su se točila u potocima, a ni ljudi na plesnom podiju nisu mirovali.

Tko je bio, pamti – a tko nije, neka pogleda fotogaleriju

Ovog petka vodimo vas natrag u jednu od tih večeri, kroz objektiv fotoaparata koji je zabilježio osmijehe, poze, nazdravljanja i sve one male trenutke koji čine noć nezaboravnom.

Jeste li tada izlazili? Možda ste se i vi našli pred našim fotografskim objektivom koji je bilježio večeri tijekom travnja 2012. godine.

Zabava kakvu samo klub Antrum zna ponuditi

U travnju te godine nije bilo vikenda bez dobre glazbe i još boljeg društva. Neki su večeri provodili uz narodne hitove i poznate domaće melodije, dok su drugi tražili house ritmove i laganiji pop. No, jedno je bilo sigurno – atmosfera je bila zagarantirana.

Što se nosilo, što se pilo – sjećate se?

Možda se nećete sjetiti svih pjesama koje su tada svirale, ali zasigurno ćete se sjetiti modnih kombinacija koje su tada bile „in“, kao i pića koje su svi naručivali.

Jeans s visokim strukom, vestice, kožne jakne i štikle za nju, a za njega košulje s uzorkom i Bieber frizura? Ili možda nešto sasvim drugo?

Danas više nije toliko često spominjan, ali za mnoge će klub Antrum (pogotovo ona prva godina poslovanja) uvijek ostati simbol jednog razdoblja, mladosti i izlazaka. Naša fotogalerija podsjetit će vas zašto je baš to bilo mjesto koje se nije propuštalo.

p.s. ukoliko želite da se određena fotografija ukloni – pošaljite nam screenshot fotografije u inbox Facebook stranice eMedjimurje ili na mail info@emedjimurje.hr

Na poveznici također pogledajte preostali sadržaj iz serijala ‘U rikverc petkom’: https://emedjimurje.net.hr/tag/u-rikverc-petkom/

Iz naše mreže
Povezani sadržaj
Preporučeno
Imate zanimljivu priču, fotografiju ili video?
Pošaljite nam na mail info@emedjimurje.hr ili putem forme Pošalji vijest
Komentari
Najnovije