VRIJEME JE ZA NOGOMET

NOGOMETNA NEDJELJA Pogledajte gdje se sve igralo – evo rezultata

Mladost/SM i Dinamo/P remizirali, kao i Radnički i Mladost/D

Rezultate i tablice svih međimurskih nogometnih liga možete pogledati na ovoj poveznici:

NOGOMETNE LIGE

Hodošan slavio u Donjem Kraljevcu, Budućnost/P u Novom selu na Dravi.

Sedamnaest utakmica odigrano je ove sunčane nedjelje u pet Međimurskih nogometnih liga u kojoj su domaćini slavili u četiri utakmice šest su odigrane bez pobjednika, dok su sedam završile pobjedom gostiju.

U Svetoj Mariji odigrana je utakmica puna preokreta i rezultatske neizvjesnosti koja je završila bez pobjednika 3:3. Domaćin je poveo već u 2. minuti pogotkom Hlišća da bi Valjak u 41. minuti povisio rezultat na 2:0.

U 48. minuti gosti iz najstrože kazne smanjuju pogotkom Dodleka dok Taradi poravnava u istoj minuti na 2:2. Joker sa klupe Cirkvenčić u 63. minuti dovodi goste u vodstvo da bi u petoj minuti sudačke nadoknade Gašparić iz kaznenog udarca poravnao na konačnih 3:3.

U 1. Međimurskoj ligi u Donjem Kraljevcu odigran je susjedni derbi Kraljevčana 38 i Hodošana dok su slavili gosti rezultatom od 3:2. Jan Zrna dovodi goste u vodstvo u 18. minuti da bi Da Cruz poravnao rezultat u 41. minuti. Ponovno Jan Zrna u 57 minuti dovodi Hodošan u novo vodstvo dok Xavier u 65. minuti poravnava rezultat na 2:2. Pogodak vrijedan pobjede za goste Karlo Zrna u 78. minuti utakmice.

U 2. Međimurskoj ligi u Gardinovcu je odigran susjedni derbi Radničkog i Mladosti iz Dekanovca koji je završio miroljubivo 2:2.

Poveo je domaćin pogotkom Dodića od 8. minuti da bi Ismajlovski u 14. minuti poravnao rezultat na 1:1. Hajdarović u 31. minuti dovodi goste u vodstvo od 1:2, da bi Dodić u 64. minuti poravnao rezultat na konačnih 2:2. Budućnost iz Podbresta je u derbiju začelja u 3. Međimurskoj ligi ostvarila važnu pobjedu nad Jedinstvom od 6:4.

Domaćin je vodio 2:0 i 3:2 ali su gosti uspjeli preokrenuti i na kraju pobijediti. Za domaćina pogotke su postigli Tomašić 4, Blagović 10, Ibrahim 58 i Fegeš 83. a za goste Martinec 13, Halić 17 i 71, Piškor 62, Oliveira 79 i Kregar 86.

MEĐIMURSKA PREMIER LIGA

Mladost (SM) – Dinamo (P) 3:3, Bratstvo (J) – Međimurec 0:4, BSK – Podturen 2:0, Rezultati subotnjih utakmica: Centrometal – Draškovec 2:1, Bratstvo (SV) – Jedinstvo (GM) 2:2, Nedelišće – Sloga (Š) 1:0, Mladost Komet – Spartak 1:0.

I. MEĐIMURSKA LIGA

Sokol – Polet (P) 1:2, Strahoninec – Croatia 4:2, Kraljevčan 38 – Hodošan 2:3, Naprijed – Zasadbreg 77 3:1,
Rezultati subotnjih utakmica: Omladinac (NSR) – Dubravčan 2:0, Plavi – Trnava 4:2, Venera PMP – ČSK 3:1.

II. MEĐIMURSKA LIGA

Mladost (I) – Sloboda (S) 1:4, Radnički – Mladost (D) 2:2, Mali Mihaljevec – Borac PMP 1:1,
Rezultati subotnjih utakmica: Sloga (Č) – Vidovčan 6:1, Mura – Budućnost (M) 3:1, Pušćine – Pobjeda 2:0, Hajduk (B) – Jadran 3:2.

III. MEĐIMURSKA LIGA – A

Otok – Omladinac (DS) 3:5, Drava (DM) – Drava (K) 0:8, Jedinstvo (NSnD) – Budućnost (P) 4:6, Sloboda (M) – Borac (DH) 4:3.
Graničar (N) je slobodan.

III. MEĐIMURSKA LIGA – B

Omladinac (M) – Trnovec 2:2, Bratstvo (P) – Šenkovec 1:2, Torpedo – Parag 11:0, Rezultati subotnjih utakmica: Donji Koncovčak – Napredak 3:1 Dubrava – Hajduk (Š) 5:1.