važna pobjeda

BRAVO, ZRINSKICE Čakovčanke odličnom igrom osigurale nastup u Europi!

U najvažnijoj utakmici cijele sezone Čakovčanke su odličnom igrom zabilježile važnu pobjedu i kolo pred kraj prvenstva osigurale nastup iduće sezone u Europi

ZRINSKI – DUGO SELO 30:26 (19:15)

ČAKOVEC – Dvorana Graditeljske škole. Gledatelja: 300. Sutkinje: Ivana Blažek (Koprivnica) i Vedrana Kolarek (Drnje). Delegat:Darko Tomović (Rijeka)

ZRINSKI: Kozjak (13+0), Potočnjak, Makarova (3+1), Balent 1, Balaško 4, Golub, Kosovac 8(5), Milošević, Gudelj 4, Cvitanović 9, Balić 1, Posavac 1, Varga, Novak 2, Vidović, Janković. Trener: Risto Arnaudovski.

DUGO SELO: Jozić, Mraković (16+1), Lukšić 1, Bešen 3, Jurešić 1, Petričević, Katanec 1, Vurnek 4, Dobra, Pilić 1, Svetec 3, Štritof, Marinić 1, Franjčić, Grgošević 3, Dičak 8 (2). Trener: Nenad Plašić.

Sedmerci: Zrinski: 5/7, Dugo Selo: 2/3. Isključenja: Zrinski 12 minuta(Balent 2+2, Cvitanaović, Balaško 2+2+2). Dugo Selo 14 minuta (Bešen, Pilić, Svetec 2+2, Štritof, Dičak,trener Plašić). Igračica utakmice: Lucija Cvitanović.

U najvažnijoj utakmici cijele sezone Čakovčanke su odličnom igrom zabilježile važnu pobjedu i kolo pred kraj prvenstva osigurale nastup iduće sezone u Europi. Igrale su odlično, gotove bez greške svih 60 minuta, imale su 60 minuta odličnu podršku s tribina, i to im se je na kraju isplatilo.

Naravno uz odličnu taktiku, jer već tijekom prvih 60 minuta najavile su konačni uspjeh. Nisu gošćama dozvolile ni jednom na utakmici da imaju rezultatsku prednost, prvih 30 minuta završile su vodstvom 19:15, a to su vodstvo vrlo dobrom taktikom i kontrolom igre i rezultata u drugom dijelu utakmice održale i na kraju zajedno s gledateljima slavile.

Sve zaslužuju iskrene čestitke, Lucija Cvitanović, Kala Kosovac i i Marta Kozjak posebne. Nije bilo slabog mjesta ni u obrani ni u napadu, a moramo posebno istaći i odlično suđenje, na koje su gošće imale neopravdanih primjedbi.