I.LIGA RUKOMETAŠICA

ŽRK ZRINSKI Čakovčanke odlično igrom pobijedile Bjelovar na domaćem terenu

Važna pobjeda domaćih, ostvarena odličnom i borbenom igrom u drugom dijelu, točnije u završnici drugog dijela susreta

ZRINSKI – BJELOVAR 26:25 (12:15)

ČAKOVEC – Dvorana Graditeljske škole. Gledatelja:150. Suci:Davor i Zoran Lončar (oba Varaždin). Delegat: Milan Emanović (Sesvete).

ZRINSKI: Kozjak, Makarova, Potočnjak, Balent 2, Balaško 3, Golub, Kosovac 5, Milošević, Gudelj 8, Cvitanović 7,Balić, Posavac, Varga, Novak 1, Vidović, Janković. Trener: Risto Arnaudovski.

BJELOVAR:Turk 5, A. Gavrić 6, Oremović 3, Paštar, Mikulić 3, Turkalj, Krizmanić 1, Sofić, M. Gavrić 2, Pokopac, Gašparovioć 4, Vukojević, Pletikosić 1, Petrović, Ravenščak. Trener: Dario Obran.

Važna pobjeda domaćih, ostvarena odličnom i borbenom igrom u drugom dijelu, točnije u završnici drugog dijela susreta. UZ veliku podršku iz gledališta to treba posebno spomenuti. Nakon prvih 30 minuta nije međutim takao izgledalo Do 9. minute domaće su propustile realizirati dva sedmerca i tri zicera,do kraja poluvremena bilo je još promašaja i tehničkih grešaka. Sve su to gošće „kažnjavale“, u 28. minuti imale vodstvo +5 (15:10), a na poluvrijeme otišle vodstvom 15:12.

Vodile su gošće s 3-4 razlike do 39. minute kada su domaće konačno „trgle“, zaigrale odlično u obrani i napadu, počele takvom igrom stizati rezultatski zaostatak. U 59. minuti „stigle su“ na 25:25, a osam sekundi prije kraja Garbijela Gudelj je postigla svoj osmi, pobjednički pogodak,. Za opravdano veselje, pobjeda je to koja Čakovčanke i dalje drži u vrhu tablice. Treba spomenuti i odlično suđenje i podatak da su domaće cijeli susret odigrale bez ponajbolje igračice Selene Milošević (ozljeda).

Slijedi susret ui gostovanje u Zagrebu kod Lokomotive.