nogomet

TREĆA LIGA NK Međimurje igralo s Pitomačom, a Graničar s Varteksom – evo rezultata

NK Međimurje i NK Graničar su odigrali važne utakmice koje su mogle završiti i boljim rezultatom

Rezultate i tablice svih međimurskih nogometnih liga možete pogledati na ovoj poveznici:

NOGOMETNE LIGE

MEĐIMURJE – PITOMAČA 0:0

ČAKOVEC- Stadion Mladosti. Gledateja: oko 100. Sudac. Nino Vugrinec(Sv.Đurđ). Pomoćnici:Šprem i Tekić. Delegat. Horvat.

MEĐIMURJE: Jelavić, Krznar, Mrazović,(85.Cesar), Fujikawa (72. Lesar ), Rodriguez (85. Puljić), Pejanović, Ivančić, Vinski, Senčar, Štajerec, Bešlić (75. Novak). Trener: Antun Jukić.

PITOMAČA: Zdelar, Kajazogaj(54. Jantol, Pavličević, Hajdarović, Kosanović, Babić, Šantek, Jakupec, Begović, Erdelji, Kožarić (78. Matančić). Trener: Ivan Presečan.

Crveni karton: Erik Erdelji (35).

Domaćima zasluženo bod, možda su mogli i više, gosti pak nisu opravdali ulogu favorita, razočarali su. Do 35. minute imali su inicijativu, nisu uspjeli realizirati i bolje završiti akcije u 15. i 18. minuti, u 22. minuti Babić pak nije iskoristio „najveću“ priliku za vodstvo. Nakon što su od 36. minute imali igrača više (isključen Erdelji) do kraja susreta domaći su imali inicijativu,no ni oni nisu uspjeli iskoristiti nekoliko prilika za pogotke (Fujikawa, Rodriguez, Senčar …)pa je završeno nepopularnim rezultatom, bez pogodaka.

Domaći su inače igrači nekompletni, bez čak petorice standardnih igrača. Za Drka znamo da je imao 3 žuta kartona, ostaje pitanje odgovornima i struci zašto nisu igrali Turk, Mihoković, Vrbanić i Busija.

GRANIČAR – VARTEKS 1:3 (0:3)

KOTORIBA – Sportski park. Gledatelja: 300. Sudac. Karlo Rupčić (Kalinovec). Pomoćnici: Huđ i Plantak. Delegat: Volenik. Strijelci: 0:1 Glavica (27), 0:2 Lukačić (33), 0:3 Kanceljak (45), 1:3 Dežđek (55).

GRANIČAR: Jesenović, Nađ, Sabol, Golenja, Čmrlec (46. Dežđek), Camara, Jadanić, Gal, Aramabšić (62. Kvakan), Brčić (46. Mustač), Jandrić (80. Mikulan). Trener: Mario Piškor.

VARTEKS: Banfić, Lukačić, Stojko, Havojić (56. Mikičić), Dolovski, Matova (60. Jakupak), Da Silva (79. Tomašković), Kanceljak, Glavica, Kukec, Kos. Trener: Zoran Vukelić.