međimurske nogometne lige

NOGOMETNA SUBOTA Pobjeda BSK-a u Palovcu, visoka pobjeda Hodošana, Mura i Pušćine remizirali

Pobjeda BSK-a u Palovcu, visoka pobjeda Hodošana, Mura i Pušćine remizirali, Drava 'potopila' Omladinac/DS

Rezultate i tablice svih međimurskih nogometnih liga možete pogledati na ovoj poveznici:

NOGOMETNE LIGE

Nogometna nedjelja donijela je odlične utakmice. U Međimurskoj Premier ligi BSK je pobijedio Dinamo u Palovcu pogotkom Lackovića u drugoj minuti sudačke nadoknade.

Podturen je pogocima Golubića u 78. te Lepena u drugoj minuti sudačke nadoknade savladao Centrometal. Draškovec i Bratstvo/J odigrali su susret bez pobjednika 1:1. Poveo je domaćin u 47. minuti golom Turka dok su gosti poravnali u četvrtoj minuti sudačke nadoknade preko Tomšića.

U Savskoj Vesi burna utakmica u kojoj je Mladost iz Svete Marije ostvarila pobjedu protiv Bratstva. Prvo poluvrijeme su gosti preko Matoteka 9., Valjka 27. i Kvakana ostvarili vodstvo 0:3 da bi domaćin u nastavku preko Horvata u 65. i 75. minuti postigli pogotke za konačnih 2:3.

U 1. Međimurskoj ligi Hodošan je pogocima u četiri navrata Strahije te Furdina ostvario visoku pobjedu nad Omladincem/NSR za kojeg je pogodak postigao Lukman. Mura i Pušćine u 2. Međimurskoj ligi odigrali su utakmicu bez pobjednika 2:2. Koščak u 16. te Šoltić u 66 bili su strijelci za domaćina dok je za goste dvostruki strijelac bio Motonaga.

U derbiju 3. ML skupina A Drava je u Kuršancu visoko od čak 6:0 porazila oslabljeni Omladinac/DS. Kregar u 34. i 56., De Carhvalho u 38. i 55. te Zavrtnik i Novak bili su strijelci za domaćina.

MEĐIMURSKA PREMIER LIGA

Podturen – Centrometal 2:0, Dinamo (P) – BSK 0:1, Draškovec – Bratstvo (J) 1:1, Bratstvo (SV) –Mladost (SM) 2:3,

Nedjelja: Sloga (Š) – Spartak, Graf, Sukanec, Kantoci ; Modlic, Međimurec – Mladost Komet, Dežđek, Felker, Dominić ; Mezga, Jedinstvo (GM) – Nedelišće, Klarić, Križarić, Zobec ; Kovačić

Utakmice se igraju s početkom u 16,30 sati.

I. MEĐIMURSKA LIGA

Hodošan – Omladinac (NSR) 5:1, Polet (P) – Naprijed 3:1, Venera PMP – Plavi 2:0.

Nedjelja: Croatia – Zasadbreg 77, Aldić, Kovačić, Meglić ; Drvenkar, ČSK – Kraljevčan 38, G.Žganec, V.Žganec, Bašek ; Hozjak, Trnava – Strahoninec u Donjem Kraljevcu, Hrženjak, Kedmenec, Zavrtnik ; Jakovljev, Dubravčan – Sokol, Velđi, Ž.Novak, Šegović ; Vuk

II. MEĐIMURSKA LIGA

Sloboda (S) – Borac PMP 4:2, Mura – Pušćine 2:2,

Nedjelja: Mladost (D) – Sloga (Č), Dumančić, Čurila, Vuk ; Braniša, Jadran – Mali Mihaljevec, Koprivec, M.Hrušoci, D.Trupković ; Najman, Pobjeda – Radnički, Škrobar, D.Novak, Spudić ; Hajdinjak, Budućnost (M) – Mladost (I), Režek, Toplek, L.Baksa ; Filipčić, Vidovčan – Hajduk (B), Kukovec, Sokač, Blažona ; Darko Jambrović

III. MEĐIMURSKA LIGA – A

Drava (K) – Omladinac (DS) 6:0,

Nedjelja: Sloboda (M) – Drava (DM), Filipić, I.Novak, Gašparić ; Šoltić, Borac (DH) – Otok, Čižmešija, V.Novak ; Dino Jambrović, Budućnost (P) – Graničar (N), Magdalenić, L.Horvat, V.Baksa ; Mijo Horvat
Jedinstvo (NSnD) je slobodno.

III. MEĐIMURSKA LIGA – B

Bratstvo (P) – Omladinac (M) 0:5, Šenkovec – Dubrava 1:6, Napredak – Torpedo 0:5.

Nedjelja: Parag – Donji Koncovčak u Žiškovcu, Rodrigue ; Brezovački, Trnovec – Hajduk (Š), Fleten, I.Žganec, V.Hrušoci ; Radek